Kadim Bilgelik

Geçişin izlerini nasıl silerim - Sayfa 3 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3
Kadim Bilgelik>Geçişin izlerini nasıl silerim
SouL 00:54 19.08.18
Bettyy Nickli Üyeden Alıntı:
Evet geçmişte aldatıldım doğru ama orada bireye takılmadım..Çünkü konuyu bilinçaltımda çektiğimi biliyorum..Konu çocukluktan babadan geliyor...Tüm sorunlar çocuklukta yaşanılan olaylarla alakalı..Annenin aldatılması..babanın terk etmesi gibi gibi..Yetişkinlikte bilinçsizce ben böyle olmayacağıma dair oluşan enerjisi bozuk ve kötü düşünceler..Kıyaslanmalardan gelen başarılar diye devam edebilirim...Kısaca yaşanılan olaylar değil temelindeki düşünce yapısı bilinçsiz ebeveyn yönlendirmeleri...Bahaneler! Değişim ebeveynleri affetmekle gelicek biliyorum ama onu başaramıyorum. İçsel affetme olmadan özgürlük ve benli hayata adım atamıyorum
Sana cok yakin sorunlari bende yasadim. ben silemedim izlerini...
Ben yurtdisinda yasiyorum ailem türkiyede. Ailemi ne zaman görüntülü arasam herkesle güle oynaya konusabiliyorum ama ne zaman babami görsem gözlerim doluyo ve herzaman annem diyoki (oglum neden babani görünce gözlerin doluyo). Cok sevdigimden olsa gerek ama 1 kere sarmadi 1 kere öpmedi. ona ragmen cok seviyorum lakin icten kalpten.
Velhasilkelam Affetmek Yaradana mahsusmus , Ben kabullendim olan biten herseyi... elden gelen baska bisey bulamadim ne silebildim ne atabildim ne yok sayabildim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
zagros 00:59 19.08.18
Arzu5858 01:20 19.08.18
ÖzeDua Nickli Üyeden Alıntı:
teta healing bakın.Youtubede bir sayfa var seyide şen oraya bakın videolardan birinde geçmişe dair unutmak ya da şifalandırmak istediğiniz şey için yöntem anlatıyır tarım saat önce baktım.Henüz yapmadım ama denerseniz faydası olucak buna eminim.
Çok Teşekkür ederim,mutlaka bakacağım..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SEHER65 10:16 19.01.19
Malesef bende silemiyorum geçmişi. Ve sürekli hayatımda aynı olaylar tekrar ediyor

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3