Havas Okulu - Tekil Mesaj gösterimi - Özel bir çalışma
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10.07.16, 21:38
Sin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
💎Sin Sin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
💫 Güvenilir 💫

Etiketlendiği Mesaj: 1503 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Standart Özel bir çalışma

بسم الله الرحمن الرحيم
اللهّ لا ا إِلا ا ه إِلا ا هُ ا و الْ ا ح ي الْ ا ق يومُ يا قيوم فلا يفوت شئ من
علمه ولا يوده ولا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم
اللهم إني اسألك يا قديم يا دايم يا فرد يا وتر يا احد يا
صمد يا حي يا قيوم يا ذا الجلال و الكرام فإن تولوا فقل
حسبي الله لا اله الا هو عليه توكلت و هو رب العرش
العظيم لا ا ا تأْخُذُه سِ ا ن ة ا ولا ا ا نوْ م يا قيوم فلا يفوت شئ من
علمه و لا يوده ولا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم
العظيم
لاهُ ا ما فِي ال ا س ا ما ا واتِ ا و ا ما فِي الأارْض يا قيوم فلا يفوت
شئ من علمه و لا يوده ولا حول ولا قوة الا بالله العلي
العظيم اللهم إني اسألك يا قديم يا دايم يا فرد يا وتر يا
احد يا صمد يا حي يا قيوم يا ذا الجلال و الكرام فإن
تولوا فقل حسبي الله لا اله الا هو عليه توكلت و هو رب
العرش العظيم ا من ا ذا الاذِي ا يشْ ا فعُ عِنْ ا ده إِلا ا بِإِذْنِهِ يا قيوم
فلا يفوت شئ من علمه و لا يوده ولا حول ولا قوة الا
بالله العلي العظيم اللهم إني اسألك يا قديم يا دايم يا فرد
يا وتر يا احد يا صمد يا حي يا قيوم يا ذا الجلال و
الكرام فإن تولوا فقل حسبي الله لا اله الا هو عليه
توكلت و هورب العرش العظيم
ا يعْلامُ ا ما ا بيْ ا ن أايْدِيهِمْ ا و ا ما ا خلْ ا فهُمْ يا قيوم فلا يفوت شئ من
العظيم
ا ولا ا يُحِيطُو ا ن بِ ا شيْ ء مِّنْ عِلْمِهِ يا قيوم فلا يفوت شئ من
العظيم إِلا ا بِ ا ما ا شاء ا وسِ ا ع كُرْسِ يهُ ال ا س ا ما ا واتِ ا والأارْ ا ض يا
قيوم فلا يفوت شئ من علمه و لا يوده ولا حول ولا قوة
الا بالله العلي العظيم اللهم إني اسألك يا قديم يا دايم يا
فرد يا وتر يا احد يا صمد يا حي يا قيوم يا ذا الجلال و
الكرام فإن تولوا فقل حسبي الله لا اله الا هو عليه
توكلت و هو رب العرش العظيم
ا ولا ا ا يؤُودُه حِفْظُهُ ا ما ا وهُ ا و الْ ا علِ ي الْ ا عظِيمُ يا قيوم فلا يفوت
شئ من علمه و لا يوده ولا حول ولا قوة الا بالله العلي
العظيم اللهم إني اسألك يا قديم يا دايم يا فرد يا وتر يا
احد يا صمد يا حي يا قيوم يا ذا الجلال والكرام فإن
تولوا فقل حسبي الله لا اله الا هو عليه توكلت و هو رب
العرش العظيم

Rahmân Rahîm Allah'ın adıyla
Allah'dan başka hiç bir ilah yoktur . bütün varlıkları ayakta tutandır. daima yaşayan, daima duran, Gökleri, yeri ve her şeyi yerli yerinde tutan Ey vücudu zâtı hakıkıyesi ve kemâli sıfa-tiyesi ve efâliyesi ve evsafı zâtiyesi kendi zâtıyla kaim ve celâl zâtiyesi kaim bizzat olan Allahım! Bütün âlemler İçinde bütün mahlûkatın mesalihi sûrî'lerini ve umuru mânevilerini tedbir etmekde ününden bir şeyin zerresi fevt olmaz. “Allah’ım! Senin yardımın olmadan ben hiçbir şey başaramam. Ve senden başka dayanacak hiçbir şeyim yok.Ey kadim ey daim ey ferd ey vitir ey tek ey samed ey hayy ve kayyum ey celal ve ikram sahibi olan Allah’ım senden hacetimi istiyorum ve sana tevekkül ettim de ki! Bana Allah yeter ondan başka ilah yoktur, ben ancak ona güvendim ve O, büyük arşın sahibidir. . O'nu ne gaflet basar, ne de uyku. , Gökleri, yeri ve her şeyi yerli yerinde tutan
Ey vücudu zâtı hakıkıyesi ve kemâli sıfa-tiyesi ve efâliyesi ve evsafı zâtiyesi
kendi zâtıyla kaim ve celâl zâtiyesi kaim bizzat olan Allahım! Bütün âlemler İçinde
bütün mahlûkatın mesalihi sûrî'lerini ve umuru mânevilerini tedbir etmekde ününden bir şeyin zerresi fevt olmaz. “Allah’ım! Senin yardımın olmadan ben hiçbir şey başaramam. Ve senden başka dayanacak hiçbir şeyim yok.Ey kadim ey daim ey ferd ey vitir ey tek ey samed ey hayy ve kayyum ey celal ve ikram sahibi olan Allah’ım senden hacetimi istiyorum ve sana tevekkül ettim de ki! Bana Allah yeter ondan başka ilah yoktur, ben ancak ona güvendim ve O, büyük arşın sahibidir.Göklerdeki ve yerdeki herşey O'nundur. O'nun izni olmadan huzurunda şefaat etmek kimin haddine! Gökleri, yeri ve her şeyi yerli
yerinde tutan
Ey vücudu zâtı hakıkıyesi ve kemâli sıfa-tiyesi ve efâliyesi ve evsafı zâtiyesi
kendi zâtıyla kaim ve celâl zâtiyesi kaim bizzat olan Allahım! Bütün âlemler İçinde
bütün mahlûkatın mesalihi sûrî'lerini ve umuru mânevilerini tedbir etmekde ününden bir şeyin zerresi fevt olmaz. “Allah’ım! Senin yardımın olmadan ben hiçbir şey başaramam. Ve senden başka dayanacak hiçbir şeyim yok.Ey kadim ey daim ey ferd ey vitir ey tek ey samed ey hayy ve kayyum ey celal ve ikram sahibi olan Allah’ım senden hacetimi istiyorum ve sana tevekkül ettim de ki! Bana Allah yeter ondan başka ilah yoktur, ben ancak ona güvendim ve O, büyük arşın sahibidir.
Onların önlerinde ve arkalarında ne varsa hepsini bilir. Gökleri, yeri ve her şeyi yerli
yerinde tutan Ey vücudu zâtı hakıkıyesi ve kemâli sıfa-tiyesi ve efâliyesi ve evsafı zâtiyesi
bütün mahlûkatın mesalihi sûrî'lerini ve umuru mânevilerini tedbir etmekde ününden bir şeyin zerresi fevt olmaz. “Allah’ım! Senin yardımın olmadan ben hiçbir şey başaramam. Ve senden başka dayanacak hiçbir şeyim yok.Ey kadim ey daim ey ferd ey vitir ey tek ey samed ey hayy ve kayyum ey celal ve ikram sahibi olan Allah’ım senden hacetimi istiyorum ve sana tevekkül ettim de ki! Bana Allah yeter ondan başka ilah yoktur, ben ancak ona güvendim ve O, büyük arşın sahibidir. Onlar ise, O'nun dilediği kadarından başka ilminden hiçbir şey kavrayamazlar. Gökleri, yeri ve her şeyi yerli
yerinde tutan Ey vücudu zâtı hakıkıyesi ve kemâli sıfa-tiyesi ve efâliyesi ve evsafı zâtiyesi
bütün mahlûkatın mesalihi sûrî'lerini ve umuru mânevilerini tedbir etmekde ününden bir şeyin zerresi fevt olmaz. “Allah’ım! Senin yardımın olmadan ben hiçbir şey başaramam. Ve senden başka dayanacak hiçbir şeyim yok.Ey kadim ey daim ey ferd ey vitir ey tek ey samed ey hayy ve kayyum ey celal ve ikram sahibi olan Allah’ım senden hacetimi istiyorum ve sana tevekkül ettim de ki! Bana Allah yeter ondan başka ilah yoktur, ben ancak ona güvendim ve O, büyük arşın sahibidir. O'nun hükümdarlığı, bütün gökleri ve yeri kucaklamıştır. Her ikisini görüp gözetmek,ona bir ağırlık da vermez. Gökleri, yeri ve her şeyi yerli
bütün mahlûkatın mesalihi sûrî'lerini ve umuru mânevilerini tedbir etmekde ününden bir şeyin zerresi fevt olmaz. “Allah’ım! Senin yardımın olmadan ben hiçbir şey başaramam. Ve senden başka dayanacak hiçbir şeyim yok.Ey kadim ey daim ey ferd ey vitir ey tek ey samed ey hayy ve kayyum ey celal ve ikram sahibi olan Allah’ım senden hacetimi istiyorum ve sana tevekkül ettim de ki! Bana Allah yeter ondan başka ilah yoktur, ben ancak ona güvendim ve O, büyük arşın sahibidir.O, çok yüce, çok büyüktür. Gökleri, yeri ve her şeyi yerli
bütün mahlûkatın mesalihi sûrî'lerini ve umuru mânevilerini tedbir etmekde ününden bir şeyin zerresi fevt olmaz. “Allah’ım! Senin yardımın olmadan ben hiçbir şey başaramam. Ve senden başka dayanacak hiçbir şeyim yok.Ey kadim ey daim ey ferd ey vitir ey tek ey samed ey hayy ve kayyum ey celal ve ikram sahibi olan Allah’ım senden hacetimi istiyorum ve sana tevekkül ettim de ki! Bana Allah yeter ondan
başka ilah yoktur, ben ancak ona güvendim ve O, büyük arşın sahibidir.

bu bana ait olup bizzat tarafımca yapıldı tecrübe etmedim ama hem hacet için hem unutkanlık için hem 6. hiss ve akıl okumak ve hemde korunmak için yaptığım özel bir çalışmam buyrun inşallah

aşağıdaki vefk esmai idrisiyyeden يا قيوم فلا يفوت شئ من علمه و لا يوده
«YÂ GAYYUMU FE LÂ YEFÜTÜ ŞEY'ÜN MİN İL-MİHÎ VELÂ YEUDÜHÜ»

ÖZEL OLARAK PDF OLARAKTA EKLEDİM BURADA ARAPÇA YAZILAR TAM OLMADIĞI İÇİN
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg 20160710_212735.jpg (87.7 KB (Kilobyte), 418x kez indirilmiştir)
Eklenmiş Dosya
Dosya tipi: pdf benim özel2.pdf (449.5 KB (Kilobyte), 215x kez indirilmiştir)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147