ALLAH (c.c)

Şirk (Allah'a ortak koşmak) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

ALLAH (c.c)>Şirk (Allah'a ortak koşmak)
Gercek General 01:26 11.05.17
Bir cok ilimcinin yaptığı hatalardan biri olan bu konu aslında olayın derinliğine girer. Şirk denen fitne o kadar sinsidirki Allah'a dua ederken bile kapılır insan farkında olmadan.
Havas üstadlarının şirke düşmesi;
Bir çok havas üstadı yaptığı yada calışmak istediği formüllerde şirke kapılır. Çünkü formüller ruhaniyet alemine dayandığından insanlar elinde sahih formüllerin cazibesine kapılarak kibire düşer, bu düşüşten sonra farkında olmadan şirke kapılır bazen bilerek bazen bilmeyerek.
Bilmeyerek şirke kapılmak:
havas ilmi Hz süleyman zamanına kadar iner ve o zamandan günümüze gelen bir cok ibranice ve suryanice formüller vardır. Bu formüller ile bazen şifa bazende zararlı işler yapılır. Önemli olan formülde geçen kelimelerin anlamıdır. mesela bir davet yapılık bir olay istenir( gulema ev kado l........ heş ala .... heş şeytan ) diye ama olayda seytan kelimesi bizi korkutsada bu azimetin anlamını bilmemiz gerekirki şirke düşmeyelim
Anlamı(bu gün şeytan için adak adadım bu gün şeytan için yaktım bu gün 8 seytan cağırdım) demektir. davet sonucunda bu şeytanlar gelir bu şeytanlar cin taifesinden olsalarda baş seytanın hizmetinde olan büyük ve karanlık bir kavimden şeytanlardır. davet sonucunda 8 seytan gelir 2 tane lideri vardır liderlerinin ismini SAMUHAN ve HAN dır. yarısı toprağın içinde gelirler cok iri ve devasadır. hayır iş yapmazlar serle uğraşırlar tehlikeli olabilirler.bu davet yapıldığında insan ALLAH' a sunu demiş olur Allah'ım sen büyük ve güçlüsün ama benim isteğimi şeytanlar yapsın ben senden değil onlardan isterim .. gibi.. bazı yanılgılar vardırki bu azimetin anlamını bilmiyoruz ama tutuyor işlem diye devam eden kişilerde hesap zamanı hesap görecektir bu durumdan çünkü yüce Allah sonuçta insana akıl verdi değil mi?
Bilerek şirk ilmine düşen insanlar:
Allah ısla etsin onları!!!.... onlarki bilerek şirke girerler yaptığı işlerde yaradanı unuturlar. onlara büyük gazaplara gelip canları kolay cıkmayacaktır. rabbini unutup menfaat para kibir vb. için seytana hizmetci olan bu aciz insanlar. seytan cin davetleri ile büyü tılsım ile uğraşıp her zaman fitnelik peşinded,r. onlar nefisle uğraşamazlar nefis onları her zaman yener onlar ayetleri okurken bile Allah'tan yardım değil o ayetin hadimine iş yaptırmaya calışmak için okurlar ve şirke girerler.o insalar git gide şeytanlaşır bir cok hastalığa yakalanır pis ortamları mevki edinmeye başlarlar. şeytan onlar için bir ortak olarak görünür ama aslında sadece şeytanın kandırıp insandan seytan yaptıklarındandır. saygılarımla
::::::::::::::::::::::Gerçek General:::::::::::::::::::::::

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Hovardas 11:35 15.05.17
Rabbim şirke düşmektense canımı alsın dilerim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
007 16:42 20.05.17
bitter 20:27 20.05.17
allah razı olsun güzel konuya deginmişsiniz teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Salh 10:29 21.05.17
Mucella 01:39 24.05.17
Allah razı olsun, teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
yasinkarakus34 20:11 25.07.17
İnşirah 20:12 04.02.18
H3roglif 20:19 07.12.19
Allah Kimseyi Şirke Düşürmesin

---------- Post added 07.12.19 at 21:21 ----------

Allah Kimseyi Şirke Düşürmesin Amin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi