Astral Seyahat

Astral seyahat yaptığınızı mı sanıyorsunuz? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Astral Seyahat>Astral seyahat yaptığınızı mı sanıyorsunuz?
gececi 16:41 01.10.19
ASTRAL SEYAHAT NEDİR?

Düz yolda yürümeyi beceremeyenlerin, ruhlarında kin, intikam, haset, kibir, gurur dahil yüzlerce kötü ahlakı bulunanların, aynı zamanda, adının anlamını bilemeyecek kadar cahil olanların, ilimden, bilimden, fenden bu derece uzak olanların, kısaca lüzumsuz ve baş belası artistlerin, kendilerini on numara adam kabul ederek, kibirlerinden yanına yanaşılmaz ve burunlarından kıl aldırmaz bir eda ile anlattıkları ve ruhlarını bedenlerinden çıkartıp alemleri, başka boyutları ve gezegenleri gezdiklerini sandıkları ama aslında kafir cinlere yani şeytanlara oyuncak oldukları duruma kısaca ASTRAL SEYAHAT denir.

Aslında ruhunu ölmeden önce de bedeninden kendi iradesi ile çıkartabilen, sıradan insanların idrak edemeyeceği bir takım alemleri gezen ve hakikatleri gören, uyanık ve hatta ayakta dururken bile bunu yapabilen az sayıda insanlar vardır. Bunlar, nefislerini terbiye edip yenmiş, kimisi nefsine ceza verip 20 yıl ayran içirmemiş, kimisi nefsini terbiye için 20 yıl sürekli oruç tutmuş ve geceleri ibadet ile geçirmiş, san, şöhret, para, dünyalık, makam, kibir, gurur, haset v.s. gibi yüzlerce kötü ahlaktan, yıllarca süren gayretler sonucunda arınmış, velilik makamına ulaşmış, velayet yolunda kademler atlamış, aynı zamanda, şer'i ve dünyevi-fenni ilimleri eksiksiz tahsil etmiş, istisna insanlardır.

Kafir cinlerin/şeytanların, bunları aldatabilmesi imkansıza yakındır. Başta anlatılan artistlerin ise şeytanlara kanmaması imkansıza yakındır. Ve bu artistlerin gözünde, bu veliler, beş para etmez insanlardır. Hatta sorunlu kişilerdir. Bu lüzumsuz tiplerin, zaten din, iman, ebedi saadet, ebedi felaket, küfr, cehennem, Allah'tan korkma ve kuldan utanma gibi korkuları ve sıkıntıları olmadığı için, kimin ne anlattığı onlar için önemli değildir. Varsa yoksa egoları, insanların arasında itibar kaygıları, makam ve para ve kadın kaygıları ön plandadır.

Günümüzün hukuk sisteminde bunlara verilecek bir karşılık yoktur. Medeni bir devletin gerçek bir hukuk sisteminde ise bunlar, topluma bir daha geri kazandırılması ve bir daha insana dönüşmesi mümkün görülmeyen insanlıktan da çıkmış tiplerdir ve bunların dünyada daha fazla kalma şansları yoktur.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Grumis 17:34 01.10.19
Cinler in yaptırdığını nasil anlicaz hocam kendiliğinden olmazmi
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
gececi 16:33 10.10.19
kendinde olma kısmı ya velilik yada seytani kismindadir

Nefsini tamamen tezkiye ettiğini düşünüyorsan sikinti yoktur kardesim .ama en ufak dahi tereddüdün varsa bilki yaşadığın astral seyahat degil seytani varlıkların sadece bir oyunudur
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lili 18:34 10.10.19
Astral seyahat yada tayyi mekan bunları yapmak bir mürşidi kamilin nezaretinde olmazsa tehlikeli olabilir. Yola çıkışın şartları vardır yerine getirmesi şarttır. 100ncü esma tilavet edilir. Dönüşte ise 101nci esma okunur. Yolda tehlike çoktur. Çin, hind, isfehan ve taristan cinlerine uğrarsan vay ki vay
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
gececi 19:02 25.01.20
diline yüreğine sağlık, tam ortasından konuya açıklık getirdin..

Allah razi olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Samani 19:12 26.01.20
100. Ve 101. Esma nelerdir acaba? sadece bilgi edinmek istedim tesekkurler
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lili 08:15 23.03.21
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardesim Allahu tealanın ismi sınırsızdır. Bilinen öne cıkan adet 99 dur. 99 esma tek isimde toplanır ki eşsiz ve tek isim Allah cc lafzıdır. 99 esmadan sonrası sırdır. Bilenlerde söylemeye memur değildir. Bilenide işitenide tehlikeye düşüre bilir.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
melle2121 11:56 23.03.21
Millet kafayı bulup uyuyor sonra astral diyor. Herkes sarhoş herkesin aklı başından gitmiş
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi