Astral Seyahat

Astral Seyahat Hakkında Yanlış Bilinenler - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Astral Seyahat>Astral Seyahat Hakkında Yanlış Bilinenler
madlen 17:25 30.01.17
Birçok insan, astral seyahati duyduktan sonra bu konuya merak salar ve uzun araştırmalarda bulunurlar, bu konuya yoğunlaşır ve sürekli etkinlikte bulunurlar. Astral seyahat hakkında birkaç şey duyup okuduktan sonra canla başla meditasyon yapan, her gece astral dünyaya yoğunlaşan çok insan tanıdım. Böyle giderse bu alanda başarılı olacak dediğim çok kişi oldu. Ancak biraz araştırma yaptıktan sonra, internette ve parapsikolojik konularla ilgili ve bilgili(!) insanların dilinde dolaşan bazı şeyleri okuyarak astral seyahatten korkuyorlar. Ben, yaklaşık beş yıl astral seyahatle uğraşmış ve iki yıl da deneyimlemiş olan birisi olarak, son derece saçma ve yanlış bulduğum bazı şeyleri sizinle paylaşayım dedim -ki korkularınız varsa boşuna olduğunu anlayın.


1. Astral seyahatte insanlara cin, peri, öcü vs dadanmaz, hatta seyahat sırasında karşınıza çıkmazlar pek. Hani onlar da astral dünyadaydı, nasıl görmüyoruz diye sorabilirsiniz; ben de bunu, sadece siz onları çağırırsanız görebilirsiniz diye cevaplayabilirim rahatlıkla. Astral seyahate, astral varlıkları görme ve iletişim kurma niyetiyle çıkarsanız onlarla karşılaşırsınız, ama yapmamanız -iletişimde ilerlemiş değilseniz- hakkınızda daha hayırlıdır. Onları yok sayarak astral seyahate çıkarsanız, onların hiçbir etkisi olmayacaktır bu yolculukta.


2. Ruhunuz kaybolmaz! Kaybolduğu durum yok mudur? vardır ancak her bedeninden uzaklaşan kaybolur, annem annem tırstım çıkmıyorum astrale düşüncesine kapılmayın. Eğer ki aşamaları yerine getirirseniz hiçbir sorun çıkmayacaktır. Aşamadan kastım, ilk birkaç hafta evinizde, sonra binanızda, sonra sokağınızda, sonra şehrinizde sonra da yavaş yavaş daha uzaklarda gezinmenizdir. Ancak bunlar anlatıldığı kadar basit değldir, yıllar alır. Siz şehrinizden uzaklaşma aşamasına geldiğinizde aradan bir yıl hatta iki yıl -gelişiminize göre üç yıl- bile geçmiş olabilir.


3. Astral bedeniniz zarar göremez. Bu sadece astral varlıkların saldırısına uğrarsanız olabilir ve astral beden zarar gördüğünde fiziki bedenin de canı yansa da aynı zarar fiziki bedende görülmez. Varlıklardan zarar görme konusunda da bakınız: ilk madde.


4. Astral seyahate çıktığınızda birisi bedeninizi uyandırmaya çalışırsa, astral bedeniniz fiziki bedeninizin içine çekilecektir, korkmayın ruhsuz uyanma durumu gerçekleşmez.


5.Astral seyahat sırasında, fiziki bedeniniz öldürülürse ne olacağını bilmiyorum (doğal olarak) ancak astral bedeniniz yeni bir beden bulmayacaktır kendisine, bu düşünce en yanlış düşüncedir. Olası bir ölüm sırasında astral bedeninin, astral dünyada enerji haline geçeceğini düşünüyorum...


Şimdilik aklıma gelenler bunlar, eğer sormak istediğiniz bir şey olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.


Sevgilerimle..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Hovardas 15:49 16.03.17
ALLAH Razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 23:55 18.05.18
Sayın madlen, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up