Dualar & Dua Kardeşliği

Ticarete Girecek-İş yeri Açacaklar için Dua - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Dualar & Dua Kardeşliği>Ticarete Girecek-İş yeri Açacaklar için Dua
defnederin 17:03 27.09.16
Merhabalar,

Ticarete girecek, yeni iş kuracaklar için önerdiğiniz zikir veya dua var mı? Ya da Vefk... İşlerin yolunda gitmesi ve başarılı olunması için... şimdiden teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
PARADOX 12:17 06.10.16
merhaba karınca duasını cuma gün sela ile ezan arasında işyerinizin içinde okuyun


işyerinizin bereketi ve müşterisinin nasıl artdıgını göreceksiniz...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ahmet Can 17:57 06.10.16
İbrahim 7 Hani Rabbiniz şöyle duyurmuştu: “Andolsun, eğer şükrederseniz elbette size nimetimi artırırım. Eğer nankörlük ederseniz, hiç şüphesiz azabım çok şiddetlidir.”

ankebut 60 Nice canlılar vardır ki, rızıklarını taşımazlar (yiyecek biriktirmezler). Onları da sizi de Allah rızıklandırır. O, hakkıyla işitendir, hakkıyla bilendir.

Değerli kardeşimiz,

Talak suresindeki ilgili ayetin meali şöyledir:

“... Kim Allah’a karşı gelmekten sakınırsa, Allah ona sıkıntıdan çıkış kapıları açar. Onu hiç ummadığı yerlerden rızıklandırır. Allah’a dayanıp güvenene Allah kâfidir.” (Talak, 65/2-3).
Bir rivayete göre Efendimiz (s.a.v) şöyle buyurmuştur ve yukarıdaki ayetleri okumuştur:
“Ben bir ayet biliyorum ki, eğer insanlar onunla amel etseler, onlara kâfi gelir.”(bk. Zemahşerî; İbn Kesir; Suyutî, ed-Durru’l-Mesur, ilgili ayetin tefsiri).

(Allah’tan korkun, istediğiniz şeylere kavuşmak için, iyi sebeplere yapışın. Kötü sebeplere yanaşmayın! Hiç kimse, takdir edilen rızkına kavuşmadıkça ölmez.) [Hakim]

(Eceliniz sizi nasıl takip ederse, rızkınız da öylece takip eder. Rızık için sıkıntı çekerseniz, Allahü teâlânın emrine uygun hareket edin.) [Taberani]

(Allah korkusunu sermaye edinen, rızkına ticaretsiz ve sermayesiz kavuşur.) [Taberani]

(Allahü teâlâya tam tevekkül etseydiniz, sabah aç gidip, akşam tok dönen kuşlar gibi rızka kavuşurdunuz.) [Tirmizi]

(Rızka kavuşan çok hamd etsin!) [Hatib]

Değerli @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşim gördüğün gibi rızkımızdan korkmamalıyız Allh tan korkmalıyız gerısı kolaydır.. Hamd ve şükğr edersek Allah kefildir. İnş. az yada çok o rızkımız bızı bulur ancak çalışmak uğraşmak ıstemekte bızlere vacıptır Allah u Zulcelal den dılemelıyız hamd etmelıyız şukretmelıyız korkmalıyız. o kadar Saygı ve sevıgılerımle tum sıte uyelerıne hayırlı günler yıllar hayırlı bir ömür dilerim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
defnederin 18:01 06.10.16
allah razı olsun bilgiler için @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sinex 11:33 03.03.17
teşekkürler.....

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 11:22 14.04.17
RvP 23:43 20.04.17
Bir işyerine Allah’ın isimlerinden “YA FETTAH VE YA REZZAK” isimleri gümüş bir levha üzerine yazdırılıp asılmalı. Ve her gün işyerinin kapısını açınca aşağıdaki zikir Besmele ile okunmalı dır.

“YA FETTAH YA REZZAK” zikri (797) defa okunmalıdır.Bu zikri çeken insanların,iş yerinde işlerine yetişemeyecek kadar bol işe kavuşur.Bu zikre devam eden kimseler hayırlı ve bol kazanç elde ederler.İşyerleri zararlı ve kötü şeylerden korunur.

İş Yerinizden Hayırlı Kazançlar Elde Etmek İstiyorsanız Dükkanınızın Kıbleye Bakan Duvarına YA REZZAK Şeklinde Arapça Olarak Yazın. Hergün Dükkanınızı Besmele ile Açtığınızda Bu Duvara Bakarak En Az 1 Defa Allahümme Ya El Rezzak Şeklinde Dua Edin.

Ticarethane sahibi olan kimseler sabahları işyerlerini açtıktan sonra aşağıdaki duayı yedi (7) kere okuyup ticarethanesinin içine üfürürse çok müşteri gelir ve bol mal satar. Büyük kazançlar elde eder.

Bu duayı yazıp veya yazdırıp ticarethanesinin yüksek bir yerine levha yaparak asmasında çok fayda vardır.

“Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme Rabbi Cebraile ve İsrafile ve Mikaile ve Azraile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube vet Tevrate vez Zebure vel İncile vel Furkanel Azim. Velahavle ve La Kuvvete illa billahil aliyyil azim. La ilahe illa hüvel Melikül haggul mübin. Muhammedin Resulullah Sadikul Va’dül emin. İnnallahe hüverrezzakul zül kuvvetil Metin. Ya Allah , Yarabbi Ya hayyu Ya Gayyum Ya Zel Celali vel ikram . Eselüke Allahümme Bismikel azimel a’zam en terzugni rızgen helalen tayyiben bi rahmetike ya Erhamerrahimin.”

Amin

Bol müşteri için en etkili dua olarak Karınca duası gösterilir.

Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme Rabbi Cebraile ve İsrafile ve Mikaile ve Azraile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube vet Tevrate vez Zebure vel İncile vel Furkanel Azim. Velahavle ve la kuvvete illa billahil azim. La ilahe illa hüvel melikül haggul Mübin. Ya Allah ya hayyu ya gayyum Muhammedin Resullullah sadikul va'dül emin. İnnallahe hüverrezzakul zül kuvvetil metin. Ya Allah, Yarabbi, Ya hayyu Ya gayyum Ya Zel Celali vel ikram. Esselüke Allahümme Bismikel azimel azam en terzugni rızgen helalen tayyiben bi rahmetike ya Erhamerrahimin.

Bu dua, 5 adet kağıdın üzerine ayrı ayrı yazılır, dükkânın 4 duvarına asılır bir tane de üzerinde taşınırsa rızık bollaşır.

Satılmayan bir malın üzerine 7 defa okunursa Allah’ın izniyle o mal satılır.

Karınca Duasının Meali
Hz. Süleyman devridir Kuraklık ve kıtlık her yeri kavurmaktadır. Hz. Süleyman mümin bir toplulukla beraber, şehrin dışına, yağmur duasına yönelmiştir. Yolda bir karınca dikkatini çeker… Zavallı hayvan sırtüstü yatmış, ayaklarını göğe doğru uzatmış, debelenip dua etmektedir. Karıncanın duasına kulak kabartır, Hz. Süleyman… karınca demektedir ki: “ALLAH’ım bizi Sen var ettin… Ve Senin rahmetin olmadan biz yaşayamayız Ya, bize su verirsin ya da bizi helak edersin. Emir, ferman Senindir.”

Gözleri yaşarır, peygamberin… Ve az sonra Cebrail’in getirdiği bir haberle de coşar, taşar, ağlamaya başlar..Cebrail, o karıncanın duasının kabul edildiği haberini getirmiştir.”

Peygamber yanındaki topluluğa döner:

“Dönün” der “Siz başkasının duasıyla sulanacaksınız.”

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 14:30 07.06.17