Gizemli Olaylar ve Mekanlar

evlendikden sonra evine cinler gelmeye başlamış... - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Gizemli Olaylar ve Mekanlar>evlendikden sonra evine cinler gelmeye başlamış...
madlen 00:49 27.03.17
agacin cevresine saklanmis cekmece

margarette boulengerin köydeki komsusu elise, kimsesi olmayan, yoksu yasli bi kadindi. yatagindan kalkamayacak kadar agir hastalandiginda, ona, isancil bir görev anlayisinla komsusu margarette, bir hekim cagirmis ve ölünce kadar da ona bakmisti. ölümüne yakin oldugu bir gece, margarette yine komsusunun yanindaydi. minnet dolu tatli bakislariyla hep margaretteyi izliyordu hasta komsusu. sabaha dogru margarette ye sizin gibi bir kizim olmasini isterdim. iyilikleriniz icin size cok tesekkür ederim. size söyleyecegim. derken, sustu agirlasti ve komaya girdi. ertesi gün ögle üzeride öldü. seksenyedi yasindaydi. cenazesinde, sadece margarette ve yakin komsulari vardi.

aradan bir kac gün gecti. margarette, rüya mi, dalginlik mi, nedir kestiremiyor, bir gece bu yasli kadini gördü. karyolasinin ayak ucunda, ayakta duruyordu. genclesmis gibiydi. üzerinde o ana kadar görmedigi süslü bir elbise vardi. acik bir bicimde margarette ye: yavrum senin sayende, ömrümün son günlerini cok rahat gecirdim. sevildigimi hissettim. sana tesekkür etmek istiyorum. yavrum bahceme git, büyük kestane agacinin dibindeki topragi kaz. orada kücük bir cekmece bulacaksin, o senindir. bunun icin bana tesekkür etme. kizim, benim icin endiselenme. simdi öyle mutluyum ki. ara sira yasli eliseyi düsün benim icin dua et. allahsmarladik

sözlerini bitirince buharlasir gibi oldu. boslukda dagilararak kayboldu. yaninda yatan esinin nefesleri düzenliydi ve olanlardan habersiz uyuyordu. uyanik olan margarette. ertesi sabah margarette olayi esine anlatti. esi alayci bi tavirla karisladi anlattiklarini. margarette kestane agacinin dibini kazmakla israrliydi. sonunda kazdilar ve agacin cevresinde gömülü kücük cekmeceyi buldular. metal cekmece paslandigi icin kolay acildi. icinde 30.000 altin ve elisenin sararmis bi fotorafi vardi. paranin önemli bi kismiyla bu yasli kadina bu yasli dostu güzel bir mezar yaptirdilar.

evet bu ruhsal olayda spiritüel gercekleri anlatmis oluyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
SiLence 12:55 03.04.17
Emeğine sağlık teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 23:21 14.04.17
Tuana 16:59 20.04.17
kkoraytursucu 22:54 16.06.17
basak 21:54 17.06.17
Güzel bir paylaşım tesekkurler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:43 30.05.18
Sayın madlen, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi