Havas Dersleri

Zecr Kasemi Hakkında uyarı - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 
Havas Dersleri>Zecr Kasemi Hakkında uyarı
HavasHoca 08:40 15.12.16
Zecr Kasemi diye verilen şeytanileri çağrı duası
2010 yılında sanalda Zecr Kasemi diye verilen konuya istinaden uyardığımız ve bir çok sitelere taşınan konudur. Duyarlı kardeşlerimize bu vesileyle teşekkür ederim.

Zecr Kasemi diye Verilen Yanlış kasem:
Bu büyük bir Kasem olup, Zecr Kasemi diye isimlendirilmiştir. Büyük olan bu kasem Cin'leri zecr (Men etme, kovma) etmede kullanılır. Bir, üç, beş veya yedi defa bu kasemi okursan, Cinler sana karşı koyamaz ve geç kalan olursada yanar. Zecr Kasemi budur:

يَايَفْمُوشٍ اَيْلَغْمُوشٍ اَوْغَامُوشٍ مَرْغَامُوشٍ مُوشٍ مُوشٍ مَرْيُوشٍ مَرْيُوشٍ جَلَّ الْجَلِيلُ صَاحِبُ اْلاِسْمِ الْكَبِيرُ اْلاَرْضُ بِكُمْ تَرْجِفُ وَالرِّيَاحِ بِكُمْ تَع ْصِفُ وَاْلاَوْدِيَةِ بِكُمْ تَخْطِفُ وَالْجِبَالِ بِكُمْ تُزَلْزِلُ وَالسَّمَاءُ مِنْ فَوْقِكُمْ تَمْتُرُ شُهُبًا ثَوَاقِبًا وَاَسْمَاءُ اللهِ نَارٌ مُحْرِقَةٌ بِكُمْ يَاعُمَّارَ هَذَا الْمَكَانْ وَاِلاَّ يُرْسَلُ عَلَيْكُمَا شُوَاظٌ مِنْ نَارٍ وَنُحَاسٌ فَلاَ تَنْتَصِرَانِ

Yâ yefmûşin eylağmûşin evğâmûşin merğâmûşin mûşin mûşin meryûşin meryûşin cellel celîlü sâhi- bül ismil kebîrül ardu biküm tercifü ver riyâhı biküm ta'sıfü vel evdiyeti biküm tahtıfü vel cibâli biküm tüzelzilü ves semâ-i min fevkıküm temturu şühüben sevâkıben ve esmâ-ullâhi nârun muhrika- tün biküm yâ ummâra hâzal mekân ve illâ. Yurselü aleykümâ şüvâzun min nârin ve nühâsün felâ tentesirân.

yaptığımız uyarı:

GERÇEK ZECR KASEMİ Ebi Hayyullahul Merzukinin rivayet ettiği Havas indine bir Hediyesi olan bu kasemi maalesef diğer bir çok sitede Farklı ve Hiç alakasız verilmiş olduğunu gördüm o yüzden bu kasemin gerçek kullanılmasını bilenlere ve diğer sitelere bu aciz den hediye olsun ALLAH RIZASI İÇİN DİĞER SİTELERE ÜYE OLANLAR BUNU KOPYALASIN GERÇEK ZECR KASEMİ BUDUR DİĞER SİTELERİN ZECR KASEMİ DİYE VERDİKLERİ ŞEYTANİLERİ ÇAĞIRMA AKSAMIDIR BAKIN O VERDİKLERİ KASEMİ OKUYANLARIN BİR MÜDDET SONRA ELLERİNDE AYAKLARINDA ŞİDDETLİ YANMALAR VE GARİP ÇIĞLIKLAR SESLER DUYMA GİBİ ANORMALLİKLER BAŞ GÖSTERECEKTİR. SIRF İNSANLARIN ZARAR GÖRMEMESİ İÇİN BU KASEMİN ASLINI YAZIYORUM LÜTFEN DİĞER SİTELERDE BUNUN ASLINI BİLMEYENLER NEDEN ZECR KASEMİ ADIYLA ŞEYTANİLERİ ÇAĞRI KASEMİ YAYINLAYIPTA VEBALE GİRERLER HİÇMİ ALLAHTAN KORKMUYORSUNUZ.

Not:Gerçek zecr kasemini bu konuda vermedim sadece yaptığım uyarıyı yazdım.çünkü gerçekten havas ilminde ehil olanların okuyabileceği bir kasemdir ve şeytanileri yakmada kullanılr. gerçi şuan sanalda bu kasem bir çok yerde mevcuttur.

Sn.H.Kerrar'ın yazısıdır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HilafiHuzur 10:00 15.12.16
Hocam Kaseme Talip Olabilirmiyiz

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Şah 11:54 01.01.17
Anlamadım bu şeytanilerimi çağırıyor yoksa kontrol etmeye mi yarıyor

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cin 13:31 02.01.17
Sevr 14:40 02.01.17
Allah razı olsun abi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Şah 14:24 08.01.17
rubicon34 19:46 13.01.17
acar 20:54 06.03.17
Emegine sagllik allah razi olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HavasHoca 07:02 22.05.17
Sayın H. Kerrar hoca Forumlarda verilen ZECR KASEMİNİN yanlış olduğunu ve aslında Da'vet olduğunu söylüyor.Aslının Şeyh Merzuki'nin yazdığı kitapta olduğunu söylüyor.Bu akşam vaktim olursa bu konuyla ilgilenip elimdek kaynakları araştırayım ona göre konuya ilave ederim veya yeni konu açarım.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Şah 07:06 22.05.17
1 2 3