Kadim Bilgelik

Sizinle aynı düşünmüyorlar mı? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Kadim Bilgelik>Sizinle aynı düşünmüyorlar mı?
Adalet 13:13 02.07.18
Sizinle aynı düşünmeyen insanlara kızmayın. olup biteni nasıl görmüyorlar diye öfkelenmeyin.

Her varlığın belli bir enerji düzeyi var ve her varlık ancak bu seviyeye uygun bilgilere ulaşabilir ve alıp içselleştirir..

Her varlık sadece evrendeki frekansına uygun olanını alır; üstündeki yayının frekansını ve titreşimini duyamaz, alamaz, algılayamaz, göremez, hissedemez..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ruhaniyat 13:15 02.07.18
Varlık Yüksek Yol’a çağrıldığında, bu süreç sırasında eski hayatının dağılıp gideceğini bilir. Bu durumda kendinizi ruhsal düzeyde gelişirken ve etrafınızdaki bazı kişileri hayatınızdan çıkarırken bulursunuz. Bunlar çoğu zaman aile üyeleri ve size en yakın, en sevdiğiniz kişiler olurlar.
Size neler olduğunu anlamayacaklar ve kendi anlayışlarındaki sizi orada tutmak isteyebilecek, yapmanız gerekenleri kendileri belirlemeye kalkışabilecek ve kendi dünyalarına uygun olan kişi olarak kalmanızı isteyebileceklerdir. Siz mevcut sistemleri aşarken onlar çoğunlukla kendilerini güvende hissettiren eski sistemlerine ve inançlarına tutunacaklardır. Kişi bir kez eski inanç sistemlerini aştığında bir daha onlara geri dönemez. Bunu yapmaya cezbolduğu zamanlar olabilir, bir kez daha eski grubunun bir parçası olmak isteyebilir çünkü bazı varlıklar grubun güvenliğini isterler, bununla beraber kişi bir süre sonra bu eski yolların ruhun daha büyük Hakikatlere, daha büyük anlamlara olan açlığını gidermeye hizmet edemeyeceğini görecektir.
Çağrı, bir kez geldiğinde egodan, aileden, arkadaşlardan daha yüksek bir güç olarak ortaya çıkacaktır. Bu bireyin, kendini bulabilmek adına içinde bulunduğu toplumu terk etmesi için ruhunun yaptığı bir çağrıdır. Varlık bunu yapabildiğinde ise Yüksek Gerçeklikler, Yüksek Öğretmenler gelecek ve varlıkla yüksek yöntemlerle çalışmaya başlayacaklardır. Unutmayın, ruh bu yolculukta kendi başına yürümek zorundadır ama yine de kendisiyle aynı yolda olanlar hayatında ortaya çıkacak, birbirlerinin yaşamlarına çekilecekler ve insan bedeninin dış kabuğundan değil, ruha yazılan görünmez işaretlerden birbirlerini tanıyacaklardır.
Böyle bir çağrı aldığınızda yönlendirileceğinizi, size rehberlik edileceğini unutmayın çünkü artık aydınlanma yolunda yürümeye hazırsınız demektir. Bu bir yol, bir yolculuktur; kendiliğinden olan ve tamamlanan bir şey değildir. Bu yolda yürüdükçe zaman zaman keskin sınavlara tabi tutulursunuz ve bu da sizi geçmişteki programlara, eski inanç sistemlerine ve yöntemlere göre davranmaya cezbedecektir. Bu eski programlar insanları uzun süre bir hapishanede ve uykuda tutmuştur. Medyanın, dış dünyanın gerçek olmayan hatalı bilgilerle dolu olan sürekli bombardımanının üzerine çıkmak (kendi içinizde etkilerinin kontrolünü sağlamak, çn) gerekeceğini ve en derin gerçeklerin dışarıda değil içeride bulunabileceğini anlarsınız.
Yolunuzda ilerledikçe, içsel görüş ve biliş deneyiminizin kendinizden daha büyük olduğunu çok net olarak göreceğiniz anlar olacaktır. Yanaklarınızdan süzülen huşu, şükür ve birlik gözyaşlarınız olacaktır. İçsel ve dışsal olarak, aydınlanma ateşiyle dolacaksınız. İşte o zaman lutuflandırılırsınız. Yüksek Üstadlar tarafından, İlahi Olan tarafından, ruhunuzun ait olduğu ruhsal aileniz tarafından, içsel planlarda ödüllendirilirsiniz. Böyle anlar derin anlardır. İçinizden geçen ölçüye sığmayacak güçlülükte bir enerjiyle karşılaşacaksınız ve tüm varlığınızın buna doğru genişlediği anlarınız olacaktır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Och 09:33 04.06.20
Beni de aynı düşünmeyenler değil de hissetmeyenler de tüketiyor

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
havashavas 18:03 09.06.20
Kimsenin benimle aynı düsüncede olmasına gerek yok hiç sıkıntı değil beni bilen bilir bilmeyen kendi bilir...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi