Kadim Bilgelik

Her birimiz Allah'ın ilminde ilmine şahitlik getiren bilgi kodlarıyız - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 
Kadim Bilgelik>Her birimiz Allah'ın ilminde ilmine şahitlik getiren bilgi kodlarıyız
Devrimci 05:18 19.08.16
AFFETMEK, BOŞ GEÇMEK, DÜZ GEÇMEK, GÖRMEZDEN GELMEK, SİLMEK, TELORE ETMEK !!

Pozitif devre bağlantısı.

Her birimiz Allah'ın ilminde ilmine şahitlik getiren bilgi kodlarıyız. ( kulaklara küpe )

Dua okuduğumuzda veya dua aldığımızda auralarımız rahatlar, yüksek pozitif enerjiye dolanır, KALBEN tatmin oluruz.

Yorulan, işi başında aşkın bir kişiye ''KOLAY GELSİN'' dediğiniz anda beyin dalgalarıyla muhatabınıza pozitif bir enerji yollar aurasına katkı sağlarsınız, o kişinin meşakkatli işi gerçekten kolaylaşır, kolay gelir .

Kızdığınızda, küstüğünüz'de, kin güttüğünüzde ne olur ?

Aman karşılaşmayayım, şeytan görsün yüzünü dediğimiz kişiyle sağlam ama çok sağlam bir yoğunlaşma ile negatif bağ kurulur.

Aklımızdan, dilimizden düşmeyen kızgın olduğumuz kişi ile aramızda ters bir frekans oluşur, muhatabımız bu olumsuz yayını bir süre sonra net bir şekilde his eder ve sonra karşılıklı, gizliden bir gıcık gitme savaş başlar, artık kılıçlar çekilmiş bilinç altları dürt-ülmüştür.

Halbuki yoğunlaşma Gaffar esması ile Affetme üzere olsa, Gafur, Tevvab- Nur-Kuddüs esmalarının ahlakı üzere olsa ne olacak ?

Pozitif devre bağlantısı ile beslenecek, engin bir hoş görü ile sistem içinde zarar görmek bir yana dursun nasiplenecek, karlı bir işe girişmiş olacaksınız.

Affetmeyen, kızan, söylenen ise negatif bir bağ kurduğu için bedenine devamlı surette, düşük frekanslı dalga boyları olan ZÜLUMATI çekecek, kahreden insanın bedeni bu düşük değerli enerjilerle dolduğunda ne olacak ?

Omuzları, kaba etleri, sırtı fena halde ağrı ve sızıyla dolacak, doktora gidecek bir şey bulamayacaklar neden ? sorun Ruhsal'da ondan, enerji bedenindeki, duygusal ve düşünsel tıkanıklık fizik bedene yansıyacak.

Dua pozitif bağlantı, kızgınlık ise negatif bir bağ içerir, ağzı dualı olanın aura titreşimi yüksek olur, ağrıları azalır..

Dua etmek, insanların hayırları adına, komşuya, gıcık gittiğiniz kişiye, sizi kızdıran bir şahsa dua ettiğinizde bilinç altındaki negatif kayıtlarda bundan nasip alır, olumlu yönde dönüşümler gerçekleşir.

Omuzlarında ve kaba etlerinde ağrı yaşayanlar bol ,bol gıcık gittikleri kişiye dua etsinler, kızmayı, sövmeyi bırakıp kul olsunlar acizane tavsiyem..

Öfkesini yenenler, insanların suçunu bağışlayanlar da cennetliktir. Allah iyilik edenleri sever.” (Âl-i İmrân Sûresi / 134)

“İçinizde fazîlet ve servet sahipleri kendi akrabalarına, öksüzlere, biçârelere ve Allah yolunda hicret edenlere yardımda bulunmamak için yemin etmesinler. Onların kabahatlerine af ile, safh ile mukâbelede bulunsunlar. Yâ sizler Allah’ın sizi bağışlamasını istemez misiniz? Allah Gafûrdur, Rahîmdir.” (Nur Sûresi / 22)

“Affetmeniz takvâya daha yakın bir harekettir. Aranızda lütuf ile muâmeleyi unutmayın. Şüphe yoktur ki, Allah işlediklerinizi görüyor.” (Bakara Sûresi / 237)

“Kötülüğün cezası, onun aynı olan bir kötülüktür. Bununla beraber kim affeder, barışırsa Allah mutlaka ecrini verir.” (Şûrâ Sûresi / 40)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Birkul 17:40 19.08.16
Ben affediyorum kinde gütmüyorum herkese duada ederim ama omuzlarım çok agrıyor

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Arzu 18:11 19.08.16
Tamam affet
Bağışla
Kin tutma
Fakat o insan ilerde bağlantı kurmak zorunda mıyız
Yani aramsak nasılsın diye sormadan
Çok yakını olan kişiler için soruyorum

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Fxazert 21:30 19.08.16
Ben affediyorum seviyorum hoş şeyler dusunup. O kisiye dualar ediyorum ama benı her gordugun de o şahıs oyle kusur buluyor yapmadığım seyleri yaptı der gibi. Yuzume karsı gıybetımı yapıyor kendımı azda olsa müdafaa ediyorum ama sesimi cıkarmamaya Allah rızası ıcın susuyorum ama bende sonra. Öyle bir kalpten aglayıp icim coşuuorkı üzüntüden ben naptım sana dıye Cok Cokk içimi yakıyor buda revamı diyorum yakın bıde kadın her gordugun de ne benden ne cocuklar dan memnun cocuklara bile soguk hep mana buluyor herhalde onun kişisel bozuklukları var. Ben artık görmeyim diyorum benım yanımdaki olan insanlar şaşırıyor nasıl susuyorsun diyee ezılıyorum... Aslında.
Neyse ama içim Cok kırık.. Yanıyor

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
aydemir 21:34 19.08.16
Fallahu hayrun hafiza ve huve erhamur rahimin ayetini okuyun günlük yüz adet

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
mavera 21:43 19.08.16
Eyvallah ne guzel bir kelam gidene de gelenede, Estagfirullah her daim, La Havle vêla kuvete illa billahil Alliyul Azim, Himmet ister
Hasbinallahi Venimel Vekil der yolumuza devam insaallah 😊

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
hope 21:52 19.08.16
Çok zor affetmek.affetsen da saf yerine koyuyorlar.nasil olsa ses cıkarmiyo diye.buna napıcaz

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
dilan 23:51 19.08.16
Olumsuz duygulardan arindiktan sonra affetmek kolaylaşır. Onların değil sizin kendinizi nasıl gördüğünüz önemli ve yukarıdaki yazı neden affetmeniz gerektiğini çok iyi açıklamış. Gerekliliğine inaniyor amma affedemiyorsaniz bilinçaltındaki olumsuz duyguları sağaltan terapileri araştırın derim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
cennet hekimi 00:39 20.08.16
affetmek le alakası yok hic aklıma gelmez merhametli insan zaten aklına bile gelmez affetmem sözünü sadece yakının deyince şaşırıp. Hayal kırıklığı olusuyor sonra sonra saf yerine koyuluyor insan. Devam ediyor hala susuyoruz işte yanı o mu ıyı durumda bizim yaptığımızmi fakat biz Allah ıcın susuyoruz gulumsüyoruz konısuyroız halaa kavga cikarma cabasındaysa bu durum ne alacak pekı☺️ oda anlasın kendi yaptıgının yanlıs oldugunu farkına varsın demi😊😊

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
beyazkarkar 00:23 21.08.16
Sevgi ve saygı hak edene verilir. Bizi üzen inciten kıran insanları affedeceğiz, onlara hayır dualar edeceğiz. Fakat bu demek değildir ki onları baştacı edeceğız.
Yer i n e göre başımızı çevireceğiz, yer i n e gore ciddi duracağız. Gerçek kamil insan ona haddini bildirir. Ona anında gereken cevabı vermek, tavır koymak gerekir ki, o da haddini bilsin.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2