Pratik Bilgiler

limon ile sarımsak mucizesi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Pratik Bilgiler>limon ile sarımsak mucizesi
gunes 10:32 22.04.16
BUNU YILDA BİR KEZ MUTLAKA YAPIN

Arkadaslar, hepimiz sifali bitkilerin yararlarini az cok biliyoruz. Internette buldugum bir reçeteyi sizinle paylasip, daha önce bu reçeteyi gören veya uygulayan oldu ise onlarinda göruslerini almak istiyorum. Uygulama mantikli gibi geliyor bana, belki de denerim, ama yola cikmadan da bagajda tavsiyelerinde olmasi kötu olmaz...

Özellikle Rus doktorların tavsiye ettiği kalp ve damar hastalıkları reçetesi mucizevi sonuçlar veriyor. Bitkilerle doğal tedavi yöntemine son derece önem veren Rus tıp dünyası, bu formülü yüzlerce yıldır kullanıyor ve son derece başarılı sonuçlar elde ediyor. Limon suyu ve sarımsakla yapılan karışım, damar sertlikleri, damar yağlanması, damar tıkanıklıkları ve tansiyon gibi sorunları kalıcı olarak ortadan kaldırıyor.

Türkiye'deki bazı doktorlar da hastalarına bu formülü öneriyor.

EVİNİZDE KENDİNİZ YAPABİLİRSİNİZ
-2 Litre hiç su katılmamış sıkılmış limon suyu
-40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak (Mümkünse Anadolu'da yetiştirilmiş ithal olmayan sarımsaklardan) (Bunun nedenini pek anlayamadim acikcasi. Turkiye disinda oturanlar nasil temin edecekler o zaman)
-Ağzı sıkı kapanan koyu renkli bir kavanoz (2 litrelik pet şişeler de kullanılabilir)

HAZIRLANIŞI
2 Litrelik kavanoz ya da pet şişeyi dolduracak kadar limon satın alın. Limonların suyunu iyice sıkıp şişeye doldurun. Soyulmuş 40 diş orta boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp şişenin kapağını sıkıca kapatın. 25 gün boyunca normal ılık bir yerde tutun ve her gün birkaç kez çalkalayın. Yaklaşık 25 gün sonra sarımsakların limon suyunun içinde eridiğini göreceksiniz.

25 gün sonra hazır hale gelen karışımdan her sabah kahvaltıdan yarım saat önce yarım çay bardağı için. Bunu hergün düzenli olarak ve mümkünse aynı saatte yapın. Bu karışımın içine asla başka bir madde (şeker, tuz, tatlandırıcı vs. katmayın)

YÜZDE 100 KANITLANMIŞ FAYDALARI
1- Tüm damar iltihaplarını (vasküler) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor.

2- Kolesterol ve lipidi düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor.), vücuttaki şeker oranını dengeliyor, pankreasin yenilemesini sağlıyor.

3- Böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinliği yok ediyor ve dokularda ödem oluşmasını engelliyor.

4- Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini
yapıyor.

5- Tüm romatizmal iltihabi önleyor, her tür romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem yüzeylerinin
yenilenmesini sağlıyor ve her türlü ağrıyı kesiyor.

6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerini yeniliyor, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor, felç ve inme riskini azaltıyor.

7- Vücudun bağışıklık sistemini son derece mükemmel hale getiriyor ve her türlü alerjiyi, özellikle de damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden engelliyor. Kanser oluşumlarına karşı tüm vücudu koruyor.

Alıntı
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
aşk 17:52 09.05.16
bi ara internette bayağı dolaştı bu uygulama, merak ettiğim yapan arkadaş varsa yazabilirmi sonucunu?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Frost 19:28 09.05.16
beyındekı mutluluk hormonu gıbı seyler için hıc bısey yapamıosanız c vitamını ve aspirin eczaneden alın kullanın hadı onuda yapamam dıosanız argının alın sporcu besını kullanınca tetstetosran artacak kan akısı artacak dmalarlarda genısşeme olucak sabah ac karnına kullanın 5 mg denenmıstır(yüksek tansıyonlu kalp hastalrı kullanmasın ölür) kendı tarafımdan mücerreptir
limon ve sarımsak pıhtılsamayı ve tansıyona ıyı gelır kan dolasımını artırı dusuk tansıyonu olanlar kuallanmasın basına kotu seyler gelebılır .....
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Çınar 20:06 09.05.16
hd102 17:11 23.06.16
madlen 23:20 05.05.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
yasinrazi 12:44 31.03.18
ozanyazar 18:55 04.08.18
havzkevser 21:48 12.02.19
Sürekli değil ama zaman zaman vucutta detoks etkısı olan bır uygulama .Düşük tansıyonlular dikkat etmeli yada kullanmamalı.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fth7 23:01 23.12.19
İşte bu.. Muhteşem bir terkipmiş. Gerçekten bu tür terkipler için normal pazarda satılanlar tercih edilmek yerine özellikle doğal sarımsak yetişen yerlerden özel olarak getirildiğine şahit oldum.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi