Rızık ve Bereket Uygulamaları

Bereketi götüren haller (Dikkat edin) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Rızık ve Bereket Uygulamaları>Bereketi götüren haller (Dikkat edin)
Sin 00:46 27.08.18
--Tüm yaşantimiz boyunca bir mümin olarak dikkat etmemiz gereken bir kaç husus.Değerli kardeşlerim önemli bir konudur, lütfen itina edelim.---

Değerli kardeşlerim evinizde çöp biriktirmeyelim çöpler bereketi götürür, düşük enerjili varlıklar çöplerden beslenir, destursuz çöp dökmeye gitmeyin.Özellikle gebe hanım kardeşlerimiz, lohusalıktaki hanımlar çöple fazla uğraşmasınlar.Müslümanlık temizdir, lekesizdir. Siz de temiz olun, temizlenin, Zira cennete temizler girer inşallah .

Ikinci itina etmemiz gereken konu yataklarınızı, elbiselerinizi düzenli tutalim, eşyaların düzenli olması güzeldir. Efendimizin bu konu üzerine tavsiyeleri bulunmaktadır, düşük enerjili varlıklar dağınıklıktan beslenirler.Elbiselerimizi çıkardığınızda onları güzelce katlayalım.Çünkü, şeytan katlanmış olarak bulduğu bir elbiseyi giymez, fakat katlanmamış dağınık halde bulduğu bir elbiseyi giyer.

En önemli husus ise banyo yaptığınız yerde küçük abdest bozmayın.Banyonun Gusul abdesti alınan yer olduğunu unutmamalıyız. Aklınız karışır, delirme tehlikesi vardır.Sizden biriniz banyo yaptığı yere idrar etmesin.Sonra bu idrar ettiği yerden abdest almasın.Hayatimizdaki en buyuk olumsuzluk olan vesvesenin çoğu bundan ileri gelir.

Hepimiz çocuklarimiza iyi bir gelecek vermek icin onlarin ustun olmasi icin çaba sarf ediyoruz ve evladlarımıza bakıcı tutuyoruz, o yavruların manevi kanalları açıktır, onlar melekler ile münasebetteler, onları namazında zikrinde olan, güzel ve iyi niyetler besleyen bakıcılara verin, bu noktada namaz zikir önemlidir.Dikkatli olmamız gereken bir nokta çocuklarımızı her önünüze gelene öptürmeyin, her insanın kucağına vermeyin, yazıktır, karşıdaki insanın ruhaniyeti bebeğe aksedebilir. Bu nokta önemlidir.

Hanım kardeşlerimiz yemeklerinizin üstünü kapak vs kapatın, açıkta kalmasın. Besmelesiz yemek yapmak doğru değildir, lütfen her yaptığınız yemek öncesi besmele çekmeye itina edin ve yemeklerin kokusundan beslenen varlıklar olduğunu unutmayın.Gece yatarken, su kaplarının ağzını ört, yemek kaplarının üstünü örtün. Selam ve dua ile.

Bereketi götüren haller (Dikkat edin)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:08 27.08.18
Sayın Sin, Allah-u Zülcelal razı olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Bahrbedi 12:34 27.08.18
ozmercan 16:58 28.08.18
Atakan 16:03 31.08.18
Yararlı bilgiler Rabbim razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İnşirah 23:06 03.09.18
Emeğinize sağlık, Allah razı olsun..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Bulutlu 23:24 03.09.18
lalita 11:58 03.12.18
cok tesekur edirme allah senden razi olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
drej 01:58 16.04.19
Och 16:28 04.08.20
Sin hocam Allah sizden razı olsun hepimizin bilmesi gereken konuları paylaşmıssınız
Umarım bütün arkadaşlar okur

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi