Rüya ve Rüya Tabirleri

Sevingül ün rüyaları :D - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 
Rüya ve Rüya Tabirleri>Sevingül ün rüyaları :D
sevingül 16:40 26.04.21
Düşündüm taşındım.film gibi rüya gördüğümü düşünerek buraya. Bir başlıkta yazmaya karar verdim.
Konumum ilk rüyasını yazayım:
Rüyamda (annemin babası)dedem hayatta rüyamda onu değilde onun mahallesini görüyorum.belki eşyalarımı onun evinin altındaki eski yere koyduğum için olabilir.o mahalleden aşağı iniyorum
Mahallede 70lerdeki giyinen bayanlardan bir bayan var. Uzun etek ceket ve kısa bir eşarbı var. Kadın çok zengin değil orta direk genç zayıf yaşımdan biraz ufak ve evli sanırım çocuk görmedim.
Bu kadın dağlarda mağalarda araştırma yapıyormuş.bi tür arkeolog gibi.bende onun yanındaymısım ne alakaysa.bi gün beraber bi mağraya gidiyoruz. Mağara içinde bi iç mağara daha var.içine bakıyorum.bu kadında nasıl girdiyse o mağaranın içine girmiş.mağaranın tavanında tutunuyor ordan aşağı sarkıyor.bende bu tavanı yüksek derinliği girişinden 1-2metre aşağıdaki mağaranın içine baktım.artık bu birinci mağara nasıl aydınlıksa baktığım 2. Mağaranın tavanı karanlık tabanını görüyorum.
Birde ne göreyim.taban nar taneleri ile dolu kırmızı kırmızı.biri üşenmemiş bi yarım ton narı ayıklamış oraya doldurmuş.kırmızı nar tanelerini toplasan 2 dev yemek kazanı yapar.
sonra bu tavandaki kadın sarkarken pat diye bunların üstüne düşüyor.ölüyor.ben çok tepkisizim bu düşüşe.neyse artık kadını kim alıyor kim gömüyor napıyorlar bilmiyorum.orta yaşlı bir kadında bana diyor ki ölen kadın hakkında ölmeden alkollüymüş.içmiş gelmiş oraya diyor.
Benim merak ettiğim bizde nar sonbahar meyvesi bahar ayında gördüğüm için kötü mü değerlendireyim
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nani 19:42 26.04.21
Bunları okurken çok imreniyorum çünkü ben ya rüya görmüyorum ya da hatırlamıyorum
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sevingül 11:44 27.04.21
Bu ruyamda boş kese kağıdı tarzi kagitlar olur. O tur kağıtlara resim çizecekmişim.camdan bana bakan tanimadigim bir kiz var.bir zamanlar manisa da 93-98 arasi oturduğumuz apartman dairesinde görüyorum kendimi.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sevingül 11:42 28.04.21
Rüyamda yabancı bir mekandayım.kızımla yine onun yaşlarında fakat yeşil gözlü bembeyaz tenli bir kız oynayıp duruyorlar.sözde akrabammış benim.bir de etrafta bi genç zayıf bakımsız biri var.üstünde takım elbise var ütüsüz saçları tipsiz. Kıyafeti üstünde emanet gibi duruyor.fakat 2 adet el kamerası var.bişeyleri çekiyor.bide birşeyler çektiğini göstermek için kendini çekiyor diğeri ile.birilerine soruyorum bama diyorlar.ona gelen söylentiler ile ilgileniyor.o lafların peşine düşmüş.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sevingül 11:26 01.05.21
Selamun aleykum,ruyamda bir yerdeyim büfe benzeri mali işleri bana kalmış.benden büyük 45 yasinda biri 2 defa para almış ama doldurma alip getirmemiş para bufenin parasi kizlar var 3-4tane birini taniyorum.o suan evli cocuklu ama ruyamda daha bekar.benden para istiyor 50tl veriyorum.sonra birine durumu anlatiyorum.parayi geri al diyor.paray istiyorum.durumu anlatiyorum.neyse bi şekilde parayi alıyorum.fakat onun hoşuna gitmiyor.yanindaki kizlar ile uzaklasiyor.
Sonra birden bi otoban görüyorum.birisi otoban kenarina kahverengi tahtadan prefabrik ev kondurmuş.bulundugu yerden otoban yoluna tunel kazarak bir giris açmaya çalışıyor.benim yaşlarımda genc bir kadin.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kâf-u Nûn 21:11 04.05.21
mübarek yazsan senaryo oynasan tiyatro çeksen dizi olur .. istek yapar gibi rüyalar göreyim ben de desen göremeyiz ..hayır olsun rüyaların sevingül
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Yazbahar 01:04 05.05.21
Yazmadan edemedim Sevingül sen ne tatlı bir kizkardessin ))
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sevingül 12:30 10.05.21
Yazbahar Nickli Üyeden Alıntı:
Yazmadan edemedim Sevingül sen ne tatlı bir kizkardessin ))
Allah razi olsun canim?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sevingül 12:44 10.05.21
Selamun aleykum.
Bugün rüyamda çalıştığım yerin isci lokaline benzer eski bir lokaldeyim.bir masadayim eski tip kocaman üstünde sofra bezi gibi eski bir bez olan kahvehane masasi gibi bir masada oturuyorum.yanimda birileri var fakat tanıdık mı tam anlasilmiyor. Gözüme çay verilen yerin yan tarafındaki duvar da ayni okul tuvaletleri gibi el yıkama lavabolari var fakat ust üste iki uzun ayna konmuş.aynalar uzun birleşik kare kare yerine oturtmamışlar öylesine 2 tip aynayı üst üste koymuşlar. Emaneten yani yalniz alttaki ayna eski hafif kirilgan ustune konan ayna yeni kaliteli ağır.tanimadigim genç bayan o kocaman aynayi ağır aynayı aliyor yerinden.bu yuzdén alttaki uzun ince ayna da yere düşüp bir kısmı kiriliyor.fakat kırılması bile kare seklinde.benim oturduğum masalardan birinde oturan erkek bir is arkadaşım yada eski kocam tam bilemedim.o aynayı yerden kaldirip kırık yerini yapıştırıp o lavabolarin oraya sabitliyor.aynanin kirik kismini bant ile yapistirmis.ve yaptiklarini herkese anlatiyor. Boyle oldu üst aynayi biri aldi kirildi vs vs diye.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sevingül 13:07 10.05.21
Simdi internette anlamlara baktimda. Aynaya bakmadim uzaktan gördüm ruyamda olaya uzaktan bakiyorum.aynayi kıran kişi ben degilim başkası simdi ayna kirmak uğursuzluk diyor ama kiran ben degilim düzelten ben degilim.kötü haber beni kapsar mi?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2