Sorularınız

Aklınıza takılan her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.

Havvas ile ruh ve vücudu bütünleştiren yeni bir sistem kurmak? - Sayfa 2 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2
Sorularınız>Havvas ile ruh ve vücudu bütünleştiren yeni bir sistem kurmak?
feraset045 15:26 06.04.17
s.a arkadaşlar şimdi üç insan farzediyoruz hayalimizde

birisi yaşlı ehli takva dili dualı bir amca emekli maaşını almış camiden çıkmış eve giderken yolunu 4 kişi kesiyor. çıkar paraları ya canını ya paranı deyince amca bu benim 1 aylık geçimim size bu parayı vermem.diyor.

ikincisi bir genç bilekleri zayıf ince ve kuvveti az bir genç bu gençte arada sırada ibadet yapar kendi halinde bir fabrika işçisi buda maaşını almış evine giderken karşısına çıkan aynı 4 kişi para istiyor buda vermem diyor.

üçüncüsü orta yaşlı arada sırada içen,arkadaşları ile bazen kumar oynayan biraz vukuatları kabarık ancak inancı olan bir mümin zat.bununda sattığı arabasının parasını aldığını gören 4 şaki zat bunada musallat oluyor.
bununda paraya itirazı oluyor ve vermiyor.

şimdi böyle bir ortamda üzerimize gelen hem sopa hem silah bu dört kişiye
mücadele edecek bir kas gücüne dayanmayan manevi bir sistem bir yöntem
artık siz ne derseniz deyin onun adına ben sistem diyorum. Bu sistem ile bunları alt edebilecek (yani inanan herkesin bunu başarabileceği tüm müslümanları kapsayacak bir sistem geliştirmek hayalindeyim en azından bunun yapılabilirliği önce nereden başlanmalı latifeler özelikle insana güç veren latifeler kazandıran dua mı edilmeli ..
selam ve dua ile
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
gunay20 22:09 19.09.17
Konuya açıklık getireyim mesela yolda gidiyorum karşıdan biri geliyor onun düşüncelerini hissedebiliyorum tanıdığım birini aklımdan geçiriyorum 5 dk çekmiyor ya yanım da yada geliyor bir gün rüyamda iki zaat geldi kalk abdest al Medine'ye gidiyoruz efendimiz seni çağırıyor dediler bende onlarla rüyamda Medine'ye gittim efendimiz kapıda karşıladı bizi ben de o gece karnım da müthiş bir ağrı vardı efendimiz beni sedire uzattı karnımı sıvazladı mübarek eliyle ve altın kase içinde hurma ikram etti bende yedim ertesi gün rüyanın şokunda iken camiye namaza gittim öğle namaz bitiminde hoca bana işaret etti beklememi istedi yatsıda buraya gel seni bir yere götüreceğim dedi namazdan sonra gittik gittiğimiz yerde ne göreyim beni Medine'ye götüren zatın biri subanallah o gün orada töğbe aldım hayatımda değişiklikler başladı bizde ocak var babaannem dende el aldım şu an yıldızname için ilmimi geliştirmek istiyorum maddiat için değil
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Neksirdi 21:29 07.10.17
İlginç bir konu.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2
Cevapla Up