Telekinezi

Telekinezi-Kaşık Bükme-Kağıt İğne Yöntemi.. - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Telekinezi>Telekinezi-Kaşık Bükme-Kağıt İğne Yöntemi..
madlen 02:21 25.03.17
Telekineziye başlayın.
Bu bölümde KAĞIT-İĞNE ve KAŞIK BÜKME yöntemlerini, telekinezinin olası yada bilinen zararlarını öğrenceceksiniz. Başarılar.


1. Vakit seçimi
Telekineziye amatör olarak başlarken konsantrasyon önemlidir. Bu yüzden vakit seçimi uygun olsa daha iyi olur. Telekinezi için sabah vakti uygun olabilir. Beyne henüz konsantrasyonunuzu dağıtacak bilgiler yüklenmemiştir. Uykulu iseniz konsantrasyonunuz uykuya kayacaktır. Bu yüzden kalktıktan ortalama bir saat sonrası daha uygundur.

--------------------------------------------------------------------------------
* KAĞIT-İĞNE YÖNTEMİ
--------------------------------------------------------------------------------
2. Malzemeleri hazırlayın.
Telekineziye yeni başlayan biri kendisine daha kolay nesneler seçmelidir. İğne ,kağıt ve iğneyi sabitleyecek bir cisim bunun için gayet uygundur. 5x5 boylarında küçük bir ince yapılı parşömen kağıdı kesin. Bu kağıdı aşağıda gördüğünüz tüm katlama çizgilerine göre katlayıp açın. Açarken kağıdı tam düzeltmeyin. Çalışmamız bir şemsiyeye benzemeli.Not: Kağıdı dikdörtgen kesmeniz fiziki döndürücü kuvvetin gereksinimini azaltır. Ve şekilde gördüğünüz X biçimindeki katlama işini yapmayın sadece + biçiminde kenar orta noktalardan katlayın. Elde ettiğimiz şemsiyeyi herhangi bir yere dik olarak sabitlediğimiz iğnenin sivri ucuna hafifçe koyun (Hiç batırmadan sadece bırakın). Kağıt hafif bir harekette dönecek kadar serbest duracaktır. Not: Bu andan itibaren odanızı rüzgarla buluşturmayın. Asla kapı veya pencerelerinizi açık bırakmayın. Kapı altlarınıda yumuşak bir malzemeyle kapatın.

Elde ettiğimiz şemsiyeyi herhangi bir yere dik olarak sabitlediğimiz iğnenin sivri ucuna hafifçe koyun (Hiç batırmadan sadece bırakın). Kağıt hafif bir harekette dönecek kadar serbest duracaktır.

Not: Bu andan itibaren odanızı rüzgarla buluşturmayın. Asla kapı veya pencerelerinizi açık bırakmayın. Kapı altlarınıda yumuşak bir malzemeyle kapatın.

3. Konsantrasyon
Eğer konsantrasyonunuz tam olsun istiyorsanız düşüncelerinize mani olacak herşeyi aklınızdan çıkartın. Gözünüzü kapatıp bir süre bekleyin. Aklınıza her ne gelirse gelsin onu atmadan gözünüzü açmayın. Konsantrasyonunuz sadece aklınızın düşüncelerden arındığı yönünde olsun.

4. Artık başlayalım.
Bu gün telekineziye başladığınız ilk gün. Sonuç almak için elinizden geleni yapın.Fakat sakin ve sabırlı olun. Sonuç alamazsanız üzülmeyin. Zaten ilk sefer için sonuç almanız zor olacaktı. Şimdi kağıda 30 derecelik açıyla yukarıdan bakın. Kağıda konsantrasyonunuzu etkilemeyecek kadar yaklaşın. Kağıda uzaklığınız yaklaşık birbuçuk karış olsun. Kağıda odaklanın. Onu sizin bir organınız gibi hareket ettireceğinizi düşünmeniz yarar sağlayacaktır. Gelelim işin en heyecanlı kısmına. Şimdi kağıdı sadece bakarak döndürdüğünüzü düşünün. İster sol için komut verin ister sağ. Önemli olan sizin kağıdın döneceğini düşünmenizdir. Sadece hayal etmeyin. Çünkü hayal etmekten öte kağıdı siz döndüreceksiniz. Kağıda bir süre böyle bakın. Unutmayın! Sakin olmalısınız. Bu gün dönmezse yarın dönecek demelisiniz Bu biçimde günde 10 dakika uğraşabilirsiniz. 5 dakikada bir teneffüs yapın. Hatta bu teneffüsler bir kaç saat sürebilir.

5. Şu psikolojik hali edinin
(Bu maddeki bilgiler size moral vermek için değil gerçekler nazara alınarak yazılmıştır)
Başarmanız için kimse sizi zorlamıyor. Siz başaramamaktan korkmuyorsunuz. Telekinezi zaten basittir. Bir kaç gün içinde nasılsa başaracaksınız. Sonuç alma süreniz çok büyük ihtimalle bir haftayı geçmeyecektir.

İşte hepsi bu kadar. Her kimseniz enaniyetten uzak durun. Çünkü enaniyet kalp sağlamlığı dinlemez. Kaynak:


--------------------------------------------------------------------------------
* KAŞIK BÜKME YÖNTEMİ

--------------------------------------------------------------------------------
Kolay Kaşık Bükme Yöntemi
Eğer imkanlarınız varsa, rahat edebileceğiniz sessiz ve loş bir mekan seçin. Arkanıza rahatça yaslanın yada tamamen uzanın. Gözlerinizi kapayın ve hiçbirşey düşünmemeniz gerektiğini bile düşünmeyin. Şimdi sadece baş ve işaret parmağınızın en uç noktalarıyla kaşığın sapını, kepçesine çok yakın biryerden hafifçe kavrayın. Kaşığı yer ile paralel konuma getirin. Unutmayın, bu esnada gözleriniz halen kapalı bulunuyor olmalı. Şimdi kaşığın "erimekte olan bir hamur" olduğunu düşünün. Bu telkin için kendinizi zorlamayın ve sadece öyle hayal edin. Buna daha iyi odaklamınız ve kaşığın sertliği bilincinin beyin gücünüze engel olmaması için bir yandanda kaşığı başparmağınızla hafifçe okşayın. Kaşığın hemen bükülmesini istemeyin ve acele etmeyin. Kaşığın erimeye başladığına iyi odaklandığınızda kaşık bir müddet sonra bükülecektir. Ancak ilk anda hissedeceğiniz bükülme yalancı histir ve heyecanlanmanızı sağlar. Bu hisse aldırmadan devam etmeli ve en az 6-7 dakikayı böyle geride bırakmalısınız. Kaşık en fazla 10 dakika sonra bükülecektir. Kaşık bükme konsantrasyona göre çok daha hızlı olabilir. Eğer gözle görülebilir bir bükülme olmadıysa, bükülme oranını görmek için kaşığın ilk ve son anlarını düz bir zemin üzerinde gözlemleyebilirsiniz.


--------------------------------------------------------------------------------

TELEKİNEZİNİN OLASI ZARARLARI

--------------------------------------------------------------------------------

Amatör telekinetiklerin dikkate alacağı maddeler 1 ve 5. maddelerdir.

1) Baş ağrısına neden olabilir

2) Kaşık bükmek bilinç altındaki metallere karşı sertlik düşüncesini kaldırır yada enerji artık daha rahat serbest kaldığından kaşık kolay bükülür. Bu yeteneğinizi geliştirdiğinizde kaşıklar siz farkında olmadan bükülebilirler. Buda cebinize koyduğunuz metallerin kendi kendine bükülmesi demektir. Yemek yerken kaşıkların bükülmesi sorunu ile karşılaşabilirsiniz

3) cep telefonu, dijital saatleriniz ve analog saatleriniz yani tüm saat türleri üzerinizde taşıdığınızda geri yada ileri gidebilirler.

4) Kaşık büktüyseniz, dış yüzeyi metal olan saatleriniz kendi kendine bükülebilir, dış yüzeyi metal olmasada analog saatleriniz başka zararlar görebilir

5) Cep telefonu, saat gibi bataryalı aletlerinizin şarzları daha erken bitebilir

6) Bulunduğunuz odada ampüller, voltaj düşmesinde olduğu gibi kırpa bilirler, yine elektronik aletler bu durumla karşılaşabilir. Böyle olması onlara belirli bir miktar zarar veriyor olabilir.

7) Duru-görü yeteneğine davetiye çıkartabilir. Bu da bazı olayları önceden algılamanıza sebep olur. Dolayısıyla iyi/kötü olayları önceden bilmek bazıları için sorun olabilir (Burada ki gelecek görmek çok yakın bir zaman içindir)

Saydıklarımızın dışında başka teknik ve sağlık problemleri gerçekleşiyor olabilir.

Yukarıda saydığımız maddeler Türk Psişik Özlen Tuncer 'in yardımları, arkadaşlarımızın ve bizim kendi tecrübelerimizden yola çıkılarak yazılmıştır.


Arkadaşlar ben bunu okudukan sonra kağıt-iğne yöntemini denemeye başladım.Ve gerçekten oluyo.tam tur olmasa da yarım tur döndürebiliyorum

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Telekinezi ile pipet çevirme videosu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Telekinezi ile masa üzerindeki metal parçasının döndürülüşü

--------------------------------------------------------

GİRİŞ
Bu çok kullanışlı bir tekniktir. Bunu kullandıktan sonra anında Psi Top oluşturabilir ve daha önce hareket ettiremediğim objeleri hareket ettirebilir hale geldim. Bu teknikte ustalaşmam sadece 5 dakikamı aldı

TEKNİK
Bulutlu/güneşli bir günde dışarı çık ve gökyüzüne bak. Çeşit çeşit şekillerde ve büyüklükte bulutlar görüceksin. Mümkünse diğer bulutlardan uzak ve küçük bir buluta odaklan. Bulutun kafanın içinde oldugunu hayal et. İmajanasyonunda bulutun yavaşça kayboldugunu düşün. Daha sonra gerçek buluta odaklan. Bulut yavaşça yok olucak

BU NEDEN OLUR
Psi tekniklerinde bişeyin neden oldugunu düşünmek kötüdür, çünkü işe yarasa bile beynin bunun imkansız oldugunu düşünmeye başlıcak

BU NASIL ÇALIŞIR
Basit PK ile bulutdaki su moleküllerini ayırdın. Bulutdaki su molekülleri yogun değildir. Bu yüzden hareket ettirmesi yeni başlayanlar için bile kolaydır. Bulut aslında yok olmadı; hâlâ gökyüzünde. ama bütün halde değil.

YAPICAKLARIN
-Eger hayatının beş dakikasını bunu okumak için ayırdıysan dene bunu
-Olmadıysa denemeye devam et
-Denemeden önce rahatla

YAPMICAKLARIN
-Böyle şey olmaz deme. Sadece dene
-İlk denemenden sonra pes etme. Her 10dk da bir ara ver. Zaten başarman o kadar uzun sürmez
-Bulutkarı gökyüzünün karşısına geçirmeye çalışma. İşe yaramıyor
-Bu tekniği zorlaştırma. Psi top yapmaktan daha kolay

Ayhan ASLAN
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
SiLence 11:26 21.04.17
Paylaşım için teşekkürler.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mucella 10:53 27.05.17
Allah razı olsun, teşekkürler
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
benri 09:11 19.11.19
2. video mıknatıs ile yapılmış gibi geldi bana. yavaştan hızlıya doğru hareketlenmesi gerekirken birden hareketleniyor
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi