Astral Seyahat

Astral Seyahat Sıfır Düşünce - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Astral Seyahat>Astral Seyahat Sıfır Düşünce
madlen 17:09 30.01.17
Merhaba arkadaşlar bu konumda 0 düşünce moduna

geçmeyi anlatacağım..


0 duygu durumuna ulaşmak demek, hiç birşey düşünmemek ve ardından yapacağınız işe ( kastettiğim telekinezi,elektrokinezi,aerokinezi,pyrokinezi... gibi ) odaklanmaktır. Zor gibi görünsede aslında çok basittir. Nasıl kolaylaştırabileceğimi dün çalışmalarım sırasında buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. İşte tekniğim :

Şimdi ne yapmak istiyorsunuz? Örnek olarak en basitten başlayalım.Mesela Psi wheel mi çevirmek istiyorsunuz? Konsantre olmadan önce 0 duygu durumuna geçmek lazım değil mi? Aklınızda gerekli-gereksiz şeyler, o güne ait görüntüler, yada şarkı mı var.. Bir anda durdurmak tabiki zor fakat sakin olun yapamayacağım olmayacak diye telaşlanmayın.

Gözlerinizi kapatın. Sonra aklınızda olan şeyin bir iki dakika daha devam etmesine izin verin. Daha sonra karşınızdaki psi wheel e bakın.
Ne istiyorsunuz? Onu istediğiniz yöne çevirebilmeyi değil mi? O zaman aklınızdakileri durdurmanız gerekir. Kendi kendinize "ben psi wheel i çevirmek istiyorum ama bunun için önce aklımdaki düşüncelerin sona ermesi gerekiyor" gibi telkinlerde bulunun.

"Psi wheel i gerçekten çevirmek istiyorsam aklımdaki şarkının, güne ait akılda kalan resimlerin durması gerekiyor. Eğer durmazsa yapamıycağımı biliyorum deyin" ve bekleyin.

Eğer gerçekten telekinezi yapabilmeyi istiyorsanız,kısa süre sonra göreceksiniz ki 0 duygu durumuna geçmişsiniz.Çünkü telekinezi için sadece ona konsantre olmak gereklidir.Yeterince istediğinizde beyin durumun farkına varır ve sizinde konsantrenizle 0 duygu durumuna geçer.

Geçtikten sonra:

O andan itibaren artık başka birşeyle meşgul olmayın. Telefonumu kapatmayı unuttum kapatayım, ışıklar gözümü rahatsız eder mi gibi şeyler düşünmeyin.Farkında bile olmayın.

Herşeyi önceden ayarlamış olun ve 0 duygu durumuna kendinizi ve beyninizi meşgul edebilecek birşey bırakmayın... Hemen işinize odaklanın.Kimsenin sizi rahatsız edemeyeceğinden de emin olun. Acaba kaç dakka oldu dönmesi lazım değil miydi diye de düşünmeyin. Sadece işinize konsantre olun. Unutmayın, başarınızın sırrı her ne konuda olursa olsun (telekinezi,pyrokinezi,aerokinezi,hydrokinezi...) 0 duygu durumundan geçiyor. Bu yüzden önce bu aşamayı tamamlamalısınız.

Hepinize Başarılar...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
SiLence 00:47 23.04.17
Emeğine sağlık teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
turgut_palamut 19:50 29.04.17
Havasokulu 09:01 15.05.18
Sayın madlen, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İpek 14:23 31.05.18
Sıfır duygu durumuna geçmek çok zor

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Anka58 15:02 31.05.18
uyurgezer 16:12 31.05.18
Aslında gerçekten kolay.Ilk once dişarisini izole etmek gerek.Etrafdaki herseyi unutup konsantre oluyoruz.Beynimiz bir sure sonra diş alemi filtreliyor.Çok uykumuz geldiginde televizyon karsisinda uyuyabildigimiz gibi(aslinda beyin dalgasi burada alfa moduna gectigi icin daha rahat filtreliyor) bu calismalarda da alfa dalgaya inip filtreleyecegiz.Sonrasinda tek tek gecen düşünce bulutlarini gormezden gelecek ya da izleyici konunda olacagiz.Sessizleştikçe zihin onlari da filtreler..Sonrasi full konsantrasyon Teşekkürler paylaşım için

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi