Astral Seyahat

Astral Seyahat Varlıklar ve Korku - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Astral Seyahat>Astral Seyahat Varlıklar ve Korku
madlen 17:13 30.01.17
” Korkudan başka korkulacak birşey olmadığını ” daha önceki yazılarda söyledik. Tekrar söylemeliyimki korkularından arınmış bir kişi için astral seyahat esnasında ne olursa olsun bir tehlike yoktur. Nekadar uzağa ve nekadar hızlı gittiğinizin bir önemi kalmaz. Ama sorabilirsiniz, astralde korkulacan ne var? Gelin bu yazıyı korku konusuna ve astralde korkmamanız gereken varlıklara ayıralım.

Korkulacak Birşeyşin Olmadığını Biliyormuydunuz?
Çoğu kişi astral aleme girdiklerinde, fiziksel bedene geri dönemeyeceklerinden korkar. Fakat hiç kimse yaşam planlarında kendilerine ayrılmış sürenin sonuna gelmeden ölüm olayı gerçekleşmez. Yaşanılan bu deneyimin çok olağan üstü bir durum olmadığınıda kavramak gerekiyor.

Siz istemediğiniz sürece hiç bir varlıkla karşılaşmanız mümkün değildir, astral alemde diğer varlıkları görebilmek için kişinin bunu önceden tasarlaması ve istemesi gerekir, tabiri caiz ise “kaşınması” gerekir. İnsanın seyahat esnasında bedene geri dönememe gibi korkularıda olabilir, böyle birşeyde söz konusu olamaz çünkü ;

İnsan oğlu sadece fiziki bedenden oluşmaz eterik beden, fiziki beden, astral beden den meydana gelen insan oğlu gerçekleştirdiği bu deneyim sırasında normalde var astral bedenini kullanır. Ruhunu bedenden çıkarmak gibi ezoterik bir oluşum meydana gelmez, her insanın yapabileceği bu projection bir rüya nekadar tehlikeli ise okadar tehlikelidir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
aboard111 19:50 17.04.17
Emeğine sağlık

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 23:55 18.05.18
Sayın madlen, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up