Astral Seyahat

Astral Seyahat Tehlikeli midir ? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Astral Seyahat>Astral Seyahat Tehlikeli midir ?
Tuana 17:23 30.01.17
Astral Seyahat'in tehlikelerini iki bölüme ayırmak daha doğru olacaktır.


1- Astral seyahati yapan insanların gündelik yaşamlarındaki değişimleri,

2- Astral seyahat sırasındaki tehlikeler


Astral seyahat psişik olaylar arasında belki de tehlikesiz olan tek şeydir.


Astral ayrılma sırasında geri dönememek, kaybolmak ya da zarar görmek imkansızdır. Zaten her gece uyuduğunuzda astral bedeniniz vücudumuzu otomatik olarak terk edip istem dışı gezmekte ve bunun sonucunda rüya görmekteyiz.


Amaç, her gece bilinçsiz olarak yaşadığımız bu çok doğal olayı, beynimizi uyutmadan bilinçli olarak yapabilmektir. Tehlikeli ya da korkutucu olarak gördüğünüz en ufak olay karşısında yapmanız gereken tek şey oradan uzaklaşmak olmalı, emin olun bunu düşündüğünüz anda zaten farklı bir yerde olacaksınız.


Unutmayın ki, ani korkular hızla bedeninize geri dönmenizi sağlayacaktır. Bu ani dönüşler ise size başağrısı olarak geri gelecektir.


Elinizden geldiğince korkuyu üzerinizden atarak deneyimlerinizi yaşamaya çalışın. Unutmayın ki bedene geri dönmek çok kolay, fakat terk etmek en zor iştir.


SORUNLAR:


UYKU SORUNU


Astral seyahat denemeleri sırasında ve Astral çıkış gerçekleştirildikten sonra her kişide olmasa da bazı insanlarda iki değişik uyku sorunu yaşanmıştır.


Birincisi, sık sık uyku bölünmesi (sık uyanmalar). Bu uyku, uyanıklık arasında olduğumuzu gösterdiği için sorun teşkil etmez, çünkü astral ayrılma zaten uyku uyanıklık arasında gerçekleşmektedir. Bu gibi zamanlarda uyanmak çok doğaldır. Diğer sorun ise bunun tam tersidir, bilinçaltı gerçekleştirilen Astral Seyahati daha güzel bulduğundan devamlı uyumak isteyecektir ve yeni başlayan kişilerde 24 saat uyuma isteği gibi sorunlar gözlemlenmektedir.


SAĞLIK SORUNLARI


Eğer kalp hastalığı, sinir hastalığı, astım, sara ya da hipertansiyon hastalıklarından şikayetçiyseniz, heyecan kaldıramıyorsanız kesinlikle bu tür bir deneyime girmeyiniz. Denemeler sırasında irkilerek uyanma, aşırı korku ya da panik gibi olaylarla çok karşılaşılmaktadır.


ASTRAL ALEMDE KARŞILAŞILABİLECEK VARLIKLAR


Başlangıçta astral seyahate çıkabilmek için niyetin pozitif olması gerekmektedir. Kötü niyetle yapılmaya çalışılan Astral Seyahat sonuçsuz kalacağı gibi, bu işte ustalaşmış insanlar, eğer yapacakları olayın iyiliğine gerçekten inanıyorlarsa, kötü niyetle bile Astral ayrılmayı yaşayabilirler. Korumasız çıkılan Astral seyahatte bu tarz insanlar ve düşük frekanstaki diğer bedensiz varlıklar ile karşılaşılması mümkündür.


Bu tarz varlıklardan korunabilmenin bir yolu, insan olarak onlardan üstün olduğunuzu bilmektir.


Astral Seyahat deneme ve uygulama safhaları sırasında bilinen gerçek bir tehlike yoktur. Fakat, deneme aşamasında bedenden rahat çıkmayı amaçlayarak kullanılan alkol ve uyuşturucu maddeler bilinci zayıflattığı ve kontrol mekanizmasını olumsuz etkilediği için gerçekten sonuçları psikolojik olarak kötü olacak tehlikelere yol açmaktadır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
SiLence 00:50 23.04.17
Emeğine sağlık teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 09:01 15.05.18
Sayın Tuana, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up