Astral Seyahat

Astralde Gidilen Yer Hakkında - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Astral Seyahat>Astralde Gidilen Yer Hakkında
Tuana 20:00 30.01.17
Astralde Gidilen Yer Hakkında

Astral dünyanın adı Spadyum olarak belirtiliyor.Birçok sitede, bu boyuta girmenin ancak ölüm olayının tamamiyle gerçekleşmesi sonucu olduğu açıklanıyor…Spadyum, öldükten sonra gidilen yer olarak nitelendirilmiş…

Şöyle Belirtiliyor:

”Spadyumda, alevlerin ve zebanilerin yer aldığı bir cehennem ile hurilerin içki sunduğu, mensublarının yan gelip yattığı bir cennet bulunmamaktadır. Ancak bunlara veya başka şeylere inanarak yaşayan bir insan öldüğünde, inandığı ortam çevresini sarmaktadır. Rehber varlıkların ve yakınlarının telkinleri sonucunda, bu ortamı kendi zihninin yarattığını algılıyarak uyanması -bilincine bağlı olarak- uzun bir süre almakta, kişi de evrim yolunda zaman kaybetmektedir.”

Bir başka yerde de:

“İslamda, ölümden kıyamet gününe kadar geçen süreçte bedenden ayrılmış ruhun bulunduğu hatta kabir azabı denilen sürecin de yaşandığı mekanın ezoterizmdeki karşılığı.

denir ki; aydınlanmadan spatyoma gelmiş olan ruh, neler olduğunun ve olacağının farkında olmayacak; düşünce ile anında şekillenen o süptil ortamda, kendi korkularının şekillendirdiği çevresinde bir müddet korku içinde var olacak; ta ki bir rehber varlık onu oradan çekip alıncaya kadar.”

Buradaki rehber varlık, Astralde Ruhsal Rehberler diye nitelendirilen şey midir?Ne tür bir rehberden bahsedilmektedir ve bu rehber kimdir,bizi Astral Ortamdan gerçekten de çekip alacak mıdır?Bu olay nasıl gerçekleşecektir ve sonucunda ne olacaktır?

Kısacası, edindiğim bilgilere göre, Astral Evren, ölümden sonra gidilen yer olarak tanımlanıyor.Rearkarnasyonda da ölüm olayı tekrarlanabilir olduğundan Astral Sehahat adı verilen bir kavram ortaya çıkıyormuş.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 01:32 23.04.17
Teşekkürler.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
WhiteQueen 01:57 23.04.17
Havasokulu 09:01 15.05.18
Sayın Tuana, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi