Celcelutiye Paylaşımları

Acces Bar - Kafanızdaki çıkıntılar - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 
Celcelutiye Paylaşımları>Acces Bar - Kafanızdaki çıkıntılar
Celcelutiye 03:28 06.05.18
ACCESS BARS

Yaşamınız tam olmasını istediğiniz gibi değil mi? Daha fazlasını arzu ediyor musunuz?

Kendinize özen göstermeye ve kendinizi beslemeye istekli olsaydınız ne olurdu?

Olmasının imkansız olduğuna karar verdiğiniz her şey olmanın kapılarını açsaydınız ne olurdu?

Dünyanın olasılıkları için ne kadar önemli olduğunuzu kavramanız neyi gerektirirdi?

Hayal etmeye cesaret bile edemediğinizden daha şaşırtıcı olsaydınız ne olurdu?

Access Enerji Dönüştürme sistemi Amerika’da Gary Douglas tarafından geliştirilen dönüştürücü bir çalışmadır. Access bizi arzu ettiğimiz hayatı yaşamaktan alıkoyan alışkanlık, yargı ve kararları hızlıca, basitçe ve pratik şekilde değiştirebilmemiz için, bizlere her an kullanabileceğimiz araçlar sunar.

Access’in hedefi bizleri, kendimizi değiştirerek hayatımızdaki dramaları, travmaları değiştirebilme olasılığını artıracak kadar yeterli bilinçte olabileceğimiz bir alana getirmektir. Access farklı bir hayatınız ve farklı bir realiteniz olabilmesi için size hayatınızda iyi gitmeyen şeyleri değiştirmenize yardımcı olacak araç ve teknikleri vermek için tasarlanmıştır.

Barlar Nedir?

Başımızda nörolojik sinapsların elektromanyetik yüklerinin saklandığı 32 nokta vardır, bu enerji yükleri nasıl davrandığımızı ve işlev yaptığımızı etkiler. Bu barlar şimdiye dek herhangi bir şey hakkında sahip olmuş olduğunuz tüm düşüncelerin, fikirlerin, tutumların, kararların ve inançların elektromanyetik bileşenlerini depolar. Örneğin; önemli olduğunu düşündüğünüz, para ile ilgili sahip olduğunuz her düşünce, o düşüncenin enerjisi “para” adı verilen Bar’da saklanır. Şifa, beden, kontrol, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik ve para için Barlar vardır. Her bar yaşamınızın o yanı veya alanına karşılık gelir.

Barları çalıştırdığınız zaman, yaşamlarınızda sakladığınız düşüncelerin, duyguların ve hislerin elektrik yüklerini salıvermeye başlarlar, yaşamınızın farklı alanları ve bedeniniz ile ilgili sahip olduğunuz tüm sınırlamaları temizlemeye başlarsınız, ilerlemenizi engelleyen sabit bakış açıları, yargılamalar, olumsuz duygular ve sınırlayıcı inançlar silinir. Sadece barlara nazikçe dokunarak, orada şimdiye dek depolamış olduğunuz her şeyi etkili bir şekilde silersiniz.

Bilim bize düşüncelerimizin moleküllerimizi etkilediğini ve hastalık, rahatsızlık ve yaşlanmayı yarattığını söyler. Tüm bu düşünceler BEDENİNİZDE saklanır. Barları çalıştırmak bedenimize daha fazla rahatlık ve kolaylık getirir, tüm şifaya kapılar açılmaya başlar.

Diğer insanların bakış açılarınızın kaynağı olduklarını fark etmediğiniz her zaman, onların bakış açılarının kölesi olursunuz, çünkü onları kendinizin yapmaya çalışıyorsunuz. Küçük bir çocuk olarak geldiniz ve oldukça farkındaydınız. Anne babalarınızın tüm sabit bakış açılarını topladınız. Bir şekilde onları kendinizin yapmaya çalıştınız. Hayatınızı size gelen her bakış açısını, öyle düşündüğünüz için kendinizin yapmaya çalışarak harcadınız. Düşüncelerinizin, hislerinizin veya duygularınızın hiç biri sizin değilse, o zaman neyi düşünüyorsunuz?

Başka insanların düşüncelerini, hislerini ve duygularını kendinizin yaptığınız zaman, kendiniz için seçmezsiniz. Başka insanların sizden ihtiyaç duydukları, istedikleri, gereksinim duydukları ve arzuladıkları şeyler için seçersiniz. Sahip olmaktan, olmaktan, yapmaktan, yaratmaktan veya üretmekten hoşlanacağınız bir şeyler olduğunu görmekten çok, bunu yapmak çok daha kolaydır.

Yaşamda neyin olası olduğu, neyin olası olmadığı ile ilgili önyargılı bakış açılarından işlev yaptığınız zaman ve dünyanın nasıl çalıştığını katı bir şekilde tanımladığınız zaman, buna uymayan herhangi bir şeyin farkında olamazsınız.

Yerine sabitlediğiniz her düşünce, fikir, tutum, karar veya inanç enerjiyi kuvvetlendirir ve o alandaki herhangi bir şeyi değiştirme kapasitenizi sınırlar. Enerjiyi değiştirirsiniz, yaşamınızın o bölümünün nasıl göründüğünü değiştirirsiniz. Enerjiyi değiştirmenin en basit ve kolay yolu nedir? Barlara dokunarak! Bunu yaptığınız zaman, yaşamınızda farklı bir şeyler kolaylıkla kendini gösterir.

Barlarla çalışma sonucu yaşamlar boyunca biriktirilen yükler dosyalardan silinir ve bir daha otomatik olarak geri yüklenemezler. Yaşamınızda daha çok var olmaya başlarsınız, farklı bir yerden işlev yapmaya başlarsınız ve gelecek olasılıkları değiştirirsiniz.

En kötüsü, yaşamınızın en iyi masajını almış gibi hissedersiniz. En iyisi, tüm yaşamınız tam bir kolaylıkla daha iyi bir şeylere değişebilir. Bu inanılmaz bir destek ve gevşeme işlemidir, herhangi bir çaba göstermeden yaşamınızın tüm yanlarındaki sınırları yıkmak.

Bars seansının faydaları nedir?

Burada hepsini sıralayacak kadar yer olmayan birçok faydası vardır. Aşağıda yaygın olan birkaçını bulacaksınız:

· Daha önce tepenizi attıran ve yaşamınızda büyük zorluklar yaratan insanlar veya durumlar artık canınızı sıkmaz ve artık problem olmaz.

· Aynı zamanda canlanırken ve enerji dolarken, derin gevşeme sağlar

· Yaşamın her alanında daha fazla kolaylık.

· Yaşamınızda işlemeyen her şeyi herhangi bir çaba olmadan işe yarayan başka bir şeye değiştirme.

· Nasıl işlediğini veya ona nasıl inandığınızı bilmek zorunda olmadan yaşamınızda sınırlamalar yaratan şeyleri silme.

· Mutluluk. Sadece tek bir seanstan sonra birçok insan için genel depresyon yok olur.

· Daha uzun süre çalışmadan veya daha çok çalışmadan notlar, iş performansı ve zihinsel berraklık artar.

· Hafıza güçlenir

· Herhangi eski veya yeni yaralar, incinme, ameliyat, hastalığın daha hızlı iyileşmesi ve toplam sağlık gelişmesi.

· Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite (ADHD) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.

· Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.

· Stresi giderir, zihinsel gevezeliği azaltır

· Bars uyku zorluklarını değiştirmede çok yararlı olabilir. Dünyadaki birçok insan uykularını, uyku saatine bakmaksızın daha canlandırıcı ve dinlendirici bir şeye değiştirmek için Bars’ı kullanmakta harika sonuçlar elde etti.

· Sizi yapışıp kalmış tutan zihinsel, duygusal, fiziksel ve enerjisel blokajların bazılarını giderir

· Yaşamınızda & yaşantınızda daha fazla yer ve olasılık yaratır.

Bu kısım benim yazamiyacağım kadar uzun ve önemliydi Şimdi benim nasıl uyguladığıma geçelim..Baş parmağımın birini kafamın sağ tarafına diğerini sol tarafına götürüyorum resimdeki noktalardan 1 tanesini seçip karşılıklı olarak hafifçe bastırıyorum çok az parmağımla ileri geri hareketi yapıyorum 1 dakika kadar..Bunu yaparken uzanmanızı ve kafanızı yastığa veya yatağa koymanızı tavsiye ederim.Boyun kasları kasılıyken vücut istenilen oranda gevşemez.Beyninizde uyuşma olabilir,baş dönmesi,karıncalanma olabilir hepsi normaldir.Yıllar boyu beyninizin içinde kalmış sürekli kendini tekrarlayan düşünceler,elektrik yükleri serbest kalır..Bunu alışkanlık edinip aklınıza geldikçe bu noktalara baskı uygulamanızı tavsiye ederim.Bir süre sonra geçmişi rahatlıkla bırakıp geleceğe bakabiliyorsunuz.Takıntılı,kaygılı,sürekli kendini tekrarlayan düşünceler bile gidiyor.Bunu tıkanmış boruları açmak olarak tanımlıyorum ben..

Üstad Bediüzzaman Said Nursi diyor ki ; Kafanızda çıkıntılar vardır,bunların hikmetini siz bilemezsiniz..


Aşağıda 2 farklı resim koyuyorum..Bana para veya cinsellik lazım diyip sadece o noktalara baskı uygulamayın başlamışken bütün kafaya el atın faydasını görüceksiniz Türkiyede böyle bilgiler para etmez ama 0 maliyetle düşünce yapınız daha sağlıklı hale geliceğini söylüyorum..Tabiki doğrusunu Allah bilir.Benden size küçük bir tavsiye sadece..

Eğer korkan bir yapınız varsa 2. Resimde yıldızla işaretli olan sol göğüsün üst tarafına baskı uygulayın..İlginçtir ki sağ tarafta aynı nokta yok..Sadece sol tarafta korkuyla ilgili bir nokta var.O noktayı şiddetle tavsiye ederim.Hatta sadece kafa değil ellerinizdeki noktalarıda bulun ne demek istediğimi umarım yaşayarak anlarsınız..

He unutmadan her noktanın farklı önemi var fakat kafanızın tepe çakrasının olduğu noktayı en üst orta kısmı biraz fazla detaylı ve yavaş geçin 2 kaşınızın ortasının 1 cm üstü 3. göz noktasınada yavaş ve bastırarak yapacağınız masajlar epifiz bezinide harekete geçirir unutmayın.. Aynı noktalar ayaklarda da var ama o konu çok daha derin inşaAllah bir gün onlarıda paylaşırım.Eğer isterseniz ayak parmaklarınızın ucunu yere değen kısmını hafifçe sıkabilirsiniz hepsinin ait olduğu bölge organ farklıdır o konuya şimdilik geçelim çünkü o başlı başına bir ilim,hocam sadece masaj ile felçi hastaları ayağa kaldırıyor Allahın izniyle o konu daha derin ve uzun onları daha sonra paylaşırız şimdilik burdan başlayın siz


Saygılarımla
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
aDaSa 03:52 06.05.18
M. Barış Muslunun beynine format at kitabında tepe göz ve göğüs noktaları vardı o noktalara dokunarak olumlama yapıyordu ve fobisi olan insanları tedavi ediyordu burdaki daha gelişmiş hali en kısa zamanda deniyecem inşaAllah Selam ve Dua ile...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Amber 05:17 06.05.18
bu konuda daha detyli bir kitap yada egitim varmi lutfen paylasirmisiniz ayrica tesekkurler paylasim icin
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
physiologist 04:33 21.05.18
Amber Nickli Üyeden Alıntı:
bu konuda daha detyli bir kitap yada egitim varmi lutfen paylasirmisiniz ayrica tesekkurler paylasim icin
amber access bars seansları var. İster uygulayıcı ister eğitimci ister hizmet alıcı olarak.. Yaptıranların bilinç düzeyinde artış oluyor, farkındalık arttığı gibi kendini yıllarca baskıladığı hatta bunun farkında bile olmadıgı büyük işlere başlıyorlar, iş kurmak VB
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Merke 15:56 11.06.18
Maşallah kardeşim, çok yararlı deneyimlenmiş paylaşımların var. bu bilgileri mahsuru yok nereden temin ve bilgi ediniyorsun, Üstadın arı kaynaklarından mıdır ?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 04:19 13.06.18
Merke Nickli Üyeden Alıntı:
Maşallah kardeşim, çok yararlı deneyimlenmiş paylaşımların var. bu bilgileri mahsuru yok nereden temin ve bilgi ediniyorsun, Üstadın arı kaynaklarından mıdır ?
Allah in ögrettiginden baska bildigim hicbir sey yok Allah nasip ediyor karsima cikartiyor ben bildiklerimi paylastikca daha fazlasi nasip oluyor.Bu yedigim ekmegi paylastikca daha fazlasinin gelmesi gibi manevi rizikta bu sekilde ilerliyor bende.

Ustad ile gözümü açtım ben önceden kördüm yaşardım ama kör olarak inanmayarak gaflet içinde..Birde dualarda ilim ögrenmek istedim namaz bile kilmazken istemistim bunu ama inanarak istedim israrla istedim,Benim hayatim Allahin izni ile 360 derece degistirildi.En basiti haftalar sonra cok alakasiz şekilde dogal taşlara ilgim başladı.Enerjilerini ellerimle hisseder oldum.Ucuz toptancisindan taş alip hediye etmeye basladim kisiye gore hastaligina gore ben hediye ettikce Allah daha iyisini daha ucuzunu nasip etti bi zaman ilerledim sonra kainata gelme hakikatlerin 1 zerresini anlayinca pencere kucukten acilinca taslari hemen biraktim hizmete kanalize ettim kendimi..

Mesela migren hastaligini bitiricek ametist ve kaplan gozu kolye şeker hastaligi icin suya atilan citrin tasi kanser,tansiyon,kalp,ruhsal bunalim hepsi icin taş var hatta riyazette sadece dogal tas ve su ile bile yapilabilir enerjileri kullanilir ama hakikatlerin yaninda dogal taş ne ki ? İman hakikatlerini anlatip insanlarda kucuk soru isaretleri birakarak tefekkurle yeni bilincler acip Allah in izni ile taklidi imandan hakiki imana yükselmesi çok farkli birsey..Ateist bir insana 5 dakika tefekkur ile kainati anlatmak belki haftalar sonra bir anda namaza baslamasi kainatta üzerine güneş dogan herseyden daha hayirli oldugunu anladim taşlari biraktim ve bu şekilde devam ettim

Risaile Nur okuyorum diye diger tarikatlarin zikir meclisindende ayri kalmadim cok bereketli haller yaşadim.Allah namina yaşamaya başladim haşa belki bir gün nasip olur ama kendimi Allah ın kücük bir hizmetcisi gordum.Cami süpürdum,dergah temizledim,hayvanlari doyurdum aklina gelebilecek bir cok hayir işini meslek edindim kendime..

Bir gun bir türbe ziyaretinde kedileri seven orda vakit geciren bir amca ile tanistim.Amca ne is yaparsin dedim burda zahiren bi gorevim yok ama işsiz oldugumuda söylersem yalan olur dedi uzun uzun sohbet ettik dualarin karsiligi sebeplerle verildi inşaAllah daha fazlasida nasip olur.

Niyet dua yaşantı sebep sonuç hepsini bi arada topladim gittigim yolu anlatabilmisimdir umarim Saygilarimla
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Anka58 05:46 13.06.18
Allah razı olsun. Rabbim ilminizi ve ilmimizi artırsın. İlmini arttırdıklarının sayısını artırsın.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Merke 00:29 15.06.18
Rabbim razı olsun. Katında ki sayısız ilimlerden sayısız nasipler kılsın cemil cümlemize inşallah.
Doğru olanı yapıyorsun ki verilen yetenek, bilgi, varaştırma deneyim ve ilimleri insanlara zahiren dağıtman, bilinç meydana getirmen, elbette ki en az takdir edilen şeyler kadar belki yaradan bilir onlardan da üst bir sevap ve hayır yoludur.kannatim bu hal,yaratanın insan zahiren tecellisidir ki hayır ve güzellik yönünde kullanıyorsunuz.
Selametle inşallah.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ÖzeDua 23:44 01.11.18
Amber Nickli Üyeden Alıntı:
bu konuda daha detyli bir kitap yada egitim varmi lutfen paylasirmisiniz ayrica tesekkurler paylasim icin

Dr.Dain Heer - Kendin Ol Dünyayı Değiştir.Fiyatı ise 75 tl.
seans ücretleri mutlaka daha fazladır.Kişinin kendisinin öğrenmesi ve yapması heleki kitaplar varken daha güzel.Tabi bu konuda kendinize güveniyorsanız.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
pembem 16:43 05.11.18
Merhaba ,

Çok detaylı çok güzel bilgiler ,bende bir acses bars uygulayıcısı ve eğitmeniyim.
Eğitim bedelleri her ülkede aynı olmaktadır.Seans ücreti noktasında serbest bırakılmıştır değişim göstermektedir.
Herkesin kendi iç sesine algısına gelen fiyat.
Acses bars gerçekten Rabbimin izni ile mucize bir enerji deneyimlenisi türdendir.
Seçim yapmak yeterlidir,herkesin acses bars seansını deneyimlemesi için neler mümkün diyelim

Sevgiler
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4