Define Uygulamaları

Cinler Defineyi Kaydırır mı? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 
Define Uygulamaları>Cinler Defineyi Kaydırır mı?
Sezen 09:27 13.07.18
Cinlerin fiziki olarak bir nesneyi yer değiştirmesi mümkün değildir, fakat görmenizi engelleyebilir.

Cinlerin defineyi kaydırdığı hikayesinin çıkma nedeni aslında cinler değil define çubukları ile alakalıdır. Toprak altındaki metal yukarıya gönderdiği manyetik dalgalar çubukla birleşerek yer tespiti gerçekleşir. Metal yukarı gönderdiği manyetik dalgaları hemen üstünden gönderir fakat toprakta çatlaklar varsa bunu hemen üzerinden değil 1 metre yanından gönderebilir. Çubuk buraya tepki verir ve siz burayı kazarsınız. Daha sonra tekrar çubuğu tuttuğunuzda biraz sağa yada sola çeker. çünkü siz ilk çatlağı kazarken tıkadınız yada yanda kaldı, çubuk artık diğer çatlaktan gelen dalgayı tanımaya başladı.

Tabi siz burada şaşıracak belkide kazı alanını olduğu gibi bırakacaksınız. bazı defineciler vazgeçmeyip çubuğun yeni gösterdiği yeri kazmaya başlar, aynı durum buradada gerçekleşince defineciler şüpheye düşer cinlerin defineyi kaydırdığını düşünür. yukarıda belirttiğimiz gibi cinler Allah’ın izni olmadan hiç bir varlığın yerini değiştiremez.

Bu hatayı dedektörler yapmaz çünkü onlar başlık içindeki bobin sinyali direk altına gönderdiği için yanlış yeri kazmanıza neden olmaz, zaten dedektörler başlık altından başka yerde define yeri tespit edemez tarayabildiği en geniş alan başlık ebatı kadardır.

Cinler Defineyi Korur mu ?
Cinler defineyi kaydırmaz fakat korur bunu tılsım ile mecburi hale getirilmiş şekilde koruyanlar vardır birde sahiplenme şeklinde koruyanlar vardır. Tılsımlı defineyi alması kolay sahiplenmiş defineyi alması biraz zordur. Sahipli defineyi aldığınızda aklınızda olsun gömüyü çıkardığınız yere 1 avuç atın toprakla kapatın yoksa cinler sizi takip eder ömür billah huzur vermezler. Cinler saymasını bilmediği için sizin attığınız bir avuç malın yanında kalır sizde gerçek defineyi gönül rahatlığıyla harcar huzurlu bi hayat sürersiniz.

Eğer atmaz tüm defineyi götürürseniz sizi takip eder sinir sisteminizi sürekli meşgul ederek sürekli hatalar yapmanızı kavgalar çıkarmanızı sağlayabilir. Bu süreçte ailenizi ve sevdiklerinizi kaybedebilirsiniz. buna eski insanlar şöyle demiştir, define bulursan bulduğun yere 1 avuç at toprağın hakkıdır derler.

Define bulduktan sonra öldürmeler bile işte tam bu konuyla alakalıdır, yoksa insan en sevdiği arkadaşını para için neden öldürsün. öldürüyor çünkü cinler onun sinir sistemine nüfus etti kişi artık sağlıklı düşünemiyor, asabi ve saldırgan sürekli şeytani planlar kuruyor.

Bu iş bulduktan sonra olduğu kadar bulmadan önce içinde geçerlidir, siz defineye yaklaştıkça cinler boş durmaz sizi germeye başlar; bir an önce kavga etsinler ve burayı terk etsinler diye uğraşır. sizin bazı kazı maceralarınız bu şekilde kavgalı ve huzursuz geçtiyse sebebi budur.

alıntı

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:08 13.07.18
Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], konu paylaşımlarınız için teşekkür ederiz. Değerli paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İpek 11:34 13.07.18
İşte bu faydalı olmuş mübarek. Allah razı olsun.


Cin bu defineyi kaydırmaz insanın ayağını kaydırır herşeyi yapar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
033kafkef 16:07 28.07.18
hasan tahsin 17:19 01.03.20
evet çok önemli bilgi için teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ercanharunbulut 01:00 14.04.20
güzel ve doğru bilgi .. hastayım böyle doğru işlere..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
avla123 18:55 15.04.20
Allah razı olsun merak ederek girmiştim yeni bilgilere vesile oldun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Swordsfish 22:11 15.04.20
bilgi için teşekkürler.özellikle kaza ilede küpü bulan aynı yere dendiği gibi bir avuç çıkan sikkeden atın ve vınnnn hemen topuklayın.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ayn 23:41 24.04.20
Cinler defineyi kaydırır fakat belirli bir süreliğine. O süre gectikten sonra geri yerine döner.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
KR1PTEX 03:26 25.04.20
1 2