Havas ilmi Genel Bilgiler

Neden havas uygulamaları herkes için aynı başarıyı sağlamaz - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 5  ... Sonuncu
Havas ilmi Genel Bilgiler>Neden havas uygulamaları herkes için aynı başarıyı sağlamaz
Havasokulu 13:34 30.07.17Bülent Kısa’nın Havas’ın Derinlikleri kitabından;
Havâs uygulamalarının başarılı olup, olmamaları kişiden kişiye değişebilir. Şimdi elimizde basit veya karmaşık bir uygulama tarifi olduğunu düşünelim. Ahmet ve Mehmet isimlerindeki iki de uygulayıcı olsun. Hedef alınan kimseler de Ayşe ve Lale isimlerinde olan iki kadın olsun. Aynı uygulamayı Ahmet, Leyla için yapar ve başarılı olur. Mehmet Lale için yapar, başarısız olur. Ahmet leylada başarılı olduğu uygulamayı Lalenin üzerinde dener ve başarısız olabilir. Buna karşılık Mehmet Ayşe üzerinde denerse başarılı olabilir. Ya da sadece birisinin her denemesi başarılı olur da, diğeri her denemede başarısız olur. Başka bir uygulama ele alınır, bunda Mehmet her denemede başarılı olur fakat bu sefer Ahmet hiç başarılı olamayabilir. Bu değişik sonuçların nedeni, uygulamaların ilk alınışlarında belli bir kimsenin kullanımı için verilmiş olmalarıdır. Ahmet ve Mehmet’in uygulaması için değil.

Bu durumda Ahmet ve Mehmet’in yapabilecekleri en etkili ve mantıklı şey, kendileri ile uyumlu uygulamaları bulana kadar, yapmak istedikleri her tür iş için değişik uygulamaları deneyerek çalışmaktır. Özellikle yeni başlayan kimselerin kendileri ile uyumlu uygulamalar bulabilmeleri kolay olmayabilir. Bundan dolayı motivasyon kırıklığı yaşamamak gerekir. Bu iş nereye kadar sürer? Bu çalışmalar Ahmet veya Mehmet’in ya da her ikisin de iyice ustalaşmalarına ve kendilerine bilgi ve kendileri için olan özel uygulamalar verecek olan bir Astral varlıkla karşılaşmalarına kadar sürer. Bununla beraber bu tür kontaklar ender rastlanan şeyler olmasalar da yine de çok kolay bulunan şeyler değildirler. Ömür boyu çalışan, kendileri ile uyumlu bir sürü uygulama bulan ve genel olarak başarılı olan ve hatta büyük usta olarak kabul edilen bir kimse bile ömrünün sonuna kadar böyle bir kontak kuramayabilir. Hatta bir çok alt seviyeli varlıkla iletişin kursa bile söz konusu bilgi alma durumu olmayabilir.

Buraya kadar yazılanlar Havâsta neden aynı işi yapan bir çok farklı uygulama olduğunu izah edebilmek için yeterlidir. Ayrıca özellikle yeni başlayan kimselerin neden bir çok defa başarısız olduklarının da açıklamasıdır. Görüldüğü gibi, aynı şeyi yapan farklı uygulamaların çokluğu ilk bakışta zannedildiği gibi saçma ve mantıksız bir durum değildir.


Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mostar 14:52 30.07.17
Bêkes 15:37 30.07.17
Allah razı olsun ebeden ve daimen

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İnşirah 12:41 03.08.17
Nazogelin 09:54 08.08.17
Allah razı olsun. kesinlikle ümitsizlik şeytandandır. hiç bir şey için ümitsiz olmamız gerekiyor

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Aliye 14:37 08.08.17
Allah razı olsun çok güzül bi konu açıklaması olmuş

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
huri 20:49 16.08.17
ne başarırsanız başarın yardım eden mutlaka vardır
yardımınız için teşekkürler hocam

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nicksiz 21:21 16.08.17
stulek 00:18 27.08.17
Güzel açıklama olmuş teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
007 14:42 30.08.17
Bu güzel Paylaşım için teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4 5  ... Sonuncu