Huddam ilmi

Yedinci Kat Melekleri Sana Gelir Mutlaka Okuyun - Sayfa 6 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Birinci ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... Sonuncu
Huddam ilmi>Yedinci Kat Melekleri Sana Gelir Mutlaka Okuyun
ufukk 09:57 06.05.19
hukar Nickli Üyeden Alıntı:
Öncesinde çok güçlü koruma yapman lazım. Maneviyatın yüksek değilse kaldiramazsiniz. Helak bile olabilirsiniz. Bunlar çok çok üst düzey Havas konulari. Önerim başka terkipler denemeniz.

benim anlamadığım Melek diyorsunuz korunma diyorsunuz helak olursun diyorsunuz. sufli varlık çağırmıyoruz ki . meleğin nesinden korunacağız.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Atmanli 18:57 14.05.19
nail 00:09 15.11.19
halvet mahalli nedir nasıl yapılır
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
oltaci35 10:03 15.11.19
Emeğine sağlık Allah razı olsun

---------- Post added 15.11.19 at 10:04 ----------

Halvet nedir?
Halvet, Arapça bir kelime olan halvet, tenha, tenhaya çekilme, yalnızlık ve yalnız kalma anlamlarına gelir. Halvet etmek, istenilen tenha ve her şeyden boş bir mahalde, zihne takılan ve takılacak olan şeylerden kurtularak feragat köşesini her şeye tercih etmektir.

Bir başka ifade ile büsbütün yalnız durmak, biri ile tenhaca konuşmak üzere yalnız kalıp kimseyi içeri almamaktır. Halvete girmek, ibadet, zikir, riyazet ve murakabe ile meşgul olmak üzere yalnız başına tenha bir odaya, tekkelerde halvethane denilen bir hücreye, kapanmaktır. Halvete çekilmek, tenha bir yerde yalnız başına oturmaktır.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Fakir111 11:27 15.11.19
nail Nickli Üyeden Alıntı:
halvet mahalli nedir nasıl yapılır
Halvet tenha bir odaya çekilip zikir edilen yer.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ALLAHINKULU 04:37 16.11.19
Eylül Nickli Üyeden Alıntı:


Allahu tealanın razı olacağı amellerde kullanmanı sana tavsiye ederiz. Aksi taktirde helak olursun.!!


Allahu Teala bu isimleri ile 7. Kat semadaki melekleri yarattı. Eğer bu isimleri halvet bir yerde tam taharetli olarak zikretmeye devam etsen 7. Kat melekleri sana gelir. Allahu tealanın isimlerine itaat ederek ne hacetin varsa yerine getirirler.

İsimler bunlardır.
Bihatâ sayatâ acâ alyûnin hêneytin semeâ şe-îtâ.


Arapça karşılığı böyledir


Sübhâneke yâ mu’tikarrikâb sübhâneke yâ müsebbibel esbâb sübhâneke yâ münezzilül kitâb sübhâneke yâ kerîmu yâ vehhâb sübhâneke yâ hayyu lâ yemût sübhâneke yâ ilâhî ve ilâhennâsût halaktenî rabbî biyedike ve faddaltenî an kesîrin min halkike felekel hamdu venna’mâu velekettavlu vel-âlâu tebârekte rabbunâ veteâleyte estagfiruke ve etûbu ileyke.
Allah razı olsuun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ebu ubeyde bin cerrah 13:27 16.11.19
2018 3. ayda konu açılmış yanılmıyorsam.en güçlü terkip ve okuma usulü hadisi şeriflerde belirtilen terkiplerdir. usulü ve yöntemini Allah rasülü s.a.v. in belirlediği yöntemlerde yapılan usuller en etkili en sağlam metotlardır.varlık sahasına çıkması da kişinin say ve gayretine bağlı olarak Allah cc ın iznine tabidir. haraamlardan ve hasseten büyük günahlardan sakınan bir kişi helede bu zamanda ellerini ne zaman rabbine kaldırsa duası müstecabtır.
kur an okumak,gece ibadeti, kaza ve nafile oruç, zekat ve sadaka dili haramlardan ve boş sözlerden muhafaza gibi ameller işte bu duanızın kabulu için uygulayacağınız yegane terkiptir.
sünnete ittiba esastır.salih ameller dünyalık elde etmek için değil Allah rızası için Allah ın emri olarak yapılır yada terk edilir. ibadetler Allah rızasını kazanmada vesiledir. bu sebeple şu niyetle şunu elde etmek içim şöyle şu terkibi uygulayından ziyade salih amel işleyin amel sonrasıda amelinizi vesile kılarak Allah c..c dan isteyin.
işte birbirinden 180 derece farklı olan bu iki niyet tarzı sizi ya istikamet sahibi yapacak yada dünyalık beklentinizi elde ettikten sonra o uygulanan terkibi terkeder bir daha yanından bile geçmezsiniz.işte buda istikametin olmadığının en açık alametidir.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
memed 01:38 19.11.19
Hocam bunu tamamı ile ezberlemeli ezberden mi okumalıyız. Okuduğumuz zaman ve yer neresi olmalı yürürken yatarken nasıl zikir etmeliyiz biraz bilgi verir misiniz?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Hayalalemi 20:19 24.11.19
kozmosunnuru 10:36 25.11.19
Birinci ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... Sonuncu