Paranormal Varlıklar

Başmeleklerle İletişim/ Metod 3 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Paranormal Varlıklar>Başmeleklerle İletişim/ Metod 3
SiLence 17:02 03.02.17
Koruyucu meleklerle (meleklerimizle) irtibat / iletişim kurma teknikleri


METOD 3


Öğrencilerimin büyük bölümü diğer yöntemlerle kıyaslanınca en çok bu yöntemden hoşlandıklarını söylüyorlar. Benim kişisel olarak bir tercihim yok ama bu metodla da daima güzel sonuçlar elde etmişimdir. Ben bu Metoda Başmelekle Renk Meditasyonu diyorum. Hepimizin bize ait, uyum sağladığımız özel bir rengimiz vardır. Eğer böyle favori bir renginiz varsa ve o rengi giydiğinizde etrafınızdaki insanların beğenisini topluyorsanız, bu yöntem için en uygun renk büyük ihtimalle o olacaktır.


Eğer hemen aklınıza gelen bir renk yok ise, numerolojiyi kullanarak bu rengi bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tam doğum tarihinizi tek bir sayıya dönüştürerek onun denk geldiği rengi bulmak olacaktır. Şimdi gün, ay ve yıl olarak doğum tarihinizi toplamalısınız. Burada 28 Nisan 1980 yılında doğan bir kişi için örnek veriyoruz:

* 4 + 28 + 1980 = 2012

* Çıkan rakamları da birbirleriyle toplayarak tek bir rakam elde etmelisiniz.

* 2 + 0 + 1 + 2 = 5


Dikkat etmeniz gereken iki konu var. Eğer rakamlarınızın toplamı 11 veya 22 çıkarsa, artık bundan tek bir rakam elde etmeye çalışmadan orada toplamayı bırakmalısınız. Bu iki rakam numerolojideki Yaşam Çizgisinde ana rakamlar olarak bilinmektedir. Bir örnek verirsek:

* 2 + 29 + 1944 = 1975

* Ve 1 + 9 + 7 + 5 = 22


* Doğum tarihinizi birbirinden ayırarak toplamaktayız. Böylece 11 veya 22 sayılarını kaybetmemiş oluyoruz. Örneğin yukarıdaki durumda eğer tüm rakamları yanyana dizip toplasaydık 22'yi kaybederdik:

* 2 (ay) + 2 + 9 (gün) + 1 + 9 + 4 + 4 (yıl) = 31

* Ve 3 + 1 = 4


Bir kere doğum tarihinizi tek bir rakama düşürdüğünüzde (veya 11 ya da 22'ye) numerolojideki Yaşam Çizgi Rakamınızı elde etmiş olacaksınız. Renginizi şimdi aşağıdaki listeden bulabilirsiniz:

* 1 = Kırmızı

* 2 = Turuncu

* 3 = Sarı

* 4 = Yeşil

* 5 = Mavi

* 6 = Çivit

* 7 = Mor

* 8 = Pembe

* 9 = Bronz

* 11 = Platin veya Gümüş

* 22 = Altın


Evet şimdi renginizi biliyorsunuz, yapmanız gereken oturmak ve tamamen rahatlamak. Birinci metodda kullanılan aşamalı rahatlama yöntemini uygulamak yararlı olabilir. Tam anlamıyla gevşediğinizde bir seçim yapabilirsiniz. Ya kendinizi renginiz ile sarılmış, onun içinde hissedebilirsiniz. Veya bir gökkuşağının içinde kendi renginize ulaşana kadar yürüyor olabilirsiniz.


Her iki seçenekte de sonuçta kendi renginiz ile sarmalanmış olacaksınız. Şimdi zihin gözünüzde renginizin bulunduğunuz odanın her yerini kaplayıncaya kadar genişleyip yayıldığını canlandırın. Sonra tüm binayı, caddeyi, bloğu, şehri, eyaleti, ülkeyi, dünyayı ve son olarak da tüm evreni kapladığını hayal edin.


İletişime geçmek istediğiniz Başmeleğin varlığını hissedin şimdi. Belki bir kerede dört Başmelek ile de görüşmek isteyebilirsiniz ama bu yöntemi her seferinde bir tanesiyle iletişim kurmak için kullanmak daha uygundur. Gittikçe Başmeleğin varlığının size yaklaştığını hissedeceksiniz.


Gözlerinizi kapalı tutun ama bu arada Başmeleğinizi mümkün olduğunca canlandırmaya gayret edin. Sonra konuşmaya başlayın. Yaşamınızda olup biten iyi ve kötü, herşeyi anlatın ona. Umutlarınızı ve planlarınızı anlatın. Sanki en yakın dostunuzla konuşuyormuş gibi olacaksınız. Başmelek'ten bir cevap alabilir ve almayabilirsiniz. Ama bu ortamdan kesinlikle kendinize güven, özünüze saygı ve sevgi kazanacaksınız. Varsa sorularınız, onları sorabilirsiniz ve yine cevap gelebileceği gibi tam tersi de olabilir. Hemen cevap alamazsanız buna önem vermeyin. Önünüzdeki birkaç gün içinde cevap gelecektir. Bu cevap büyük olasılıkla rüyanızda veya nereden çıktığını bilemediğiniz bir düşünce şeklinde gelecektir. Bu durumda siz yine de bu düşüncenin direkt olarak Başmelek'ten geldiğini anlayacaksınız.


Eğer Koruyucu Meleğinizin adını bilmiyorsanız, bu Başmeleğin onu size söylemesini istemek için iyi bir zamandır. Belki de Başmelek ile konuşurken Koruyucu Meleğinizin yanıbaşınızda beliriverdiğini de görebilirsiniz. Tabi ki bu çok güzel bir haberdir. Koruyucu Meleğiniz zaten sürekli ordadır ama bunun size görüntü ile hatırlatılması da çok hoşunuza gidecektir.


Konuşmanız bittiğinde, Başmeleğe teşekkür edin. Onun yok olup gittiğini anladığınızda kendinizi bütünüyle renginizin içinde bulacaksınız. Tüm evreni ve varlığınızı şifa enerjisi ile yıkayan bu renge iyice bakın şimdi. Varlığınızın her noktasında hissedin onu. Hazır olduğunuzda Evrensel Yaşam Gücüne, size tüm evrene güzellik ve iyilik yayabilme şansı sağladığı için teşekkür edin. Yavaşça 5'e kadar sayın ve gözlerinizi açın. Birçok insan bu meditasyonun ardından çok derin bir huzur ve mutluluk duygusu yaşarlar. Tüm sorunlarınızı boşaltıp, yerine şifa enerjisi dolduran ve yepyeni bir dünya görmenizi sağlayan spiritüel ve mistik bir tecrübe yaşadınız.


Richard WEBSTER

Çeviren: Aylin (Karatoka) ERDOĞMUŞ

Rehberleriniz ile İletişim..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Drogo 01:07 06.02.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 12:04 24.07.18
Sayın SiLence, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up