Parapsikoloji & Spiritüalizm

Cinler - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Parapsikoloji & Spiritüalizm>Cinler
DiLara 02:06 02.02.17
Cinler dinlerler ve derler ki “bizler de varız bizler de çalışıyoruz. Ve bizler de hak ettik. Ama bizlerin çalışmalarımız sizleri yoğunlaştırmak içindir.” Herkesin ayrı çalışmaları yoktur. Birleşiktir çalışmalar. Ne var ki Cinlerin Tabii Kotları; dünyaya, iyi kapılardan ve kötü kapılardan geçerler. İyi kapılar, Din Tabiatı’na uygun kapılardır. Kötü Kapılar, Işık Kotları’nda Hak Tabiat’a ışık olan Yüceler’in yarattıkları, nesiller boyu hak olan kotlardır ki kötülükleri; her Yüce’yi, diri yüreklerinde, Hak Tabiat’tan çalıştırmalarıdır. Yani o Yüceler, çalıştıklarında, hak ettiklerini yaşarlar. Hak ettikleri, her zaman iyi değildir. Kötülük de olur.

Kötülüğü iyiliğe çevirebilmek için, toplum olmak ve sonsuzlaşmak istenir. İyi ki hak ettik de bu bilgileri bildik. İyilik, kötülüğün kürsüsündedir. Kötü, insana kendi yüreğini açıklar ve sorar; “sen ne düşünürsün?” diye. İyi, “ben iyiliği, kötülüğe tercih ederim” derse; “iyi ki hak etti de başardı” deriz. İşi başarmak hak etmektir. Amin... Kırkın birini alın ve bakın, “hani nerde o?” diye sorun. Biri ışıksa, her biri ışıktır. Ama biri kırıksa, herbiri kırıktır. Şu anda dünyada ışık olan Kutsal Kayıtlar vardır ve onlar, kusurlu olmadıklarında ışıkları yoğunlaşır. Ama kusurlu olduklarında, ışıkları solar. Büyük kötülükler, büyük iyilikleri yaratır.

Kuru, huzursuz, kırık ve hırslı olan cinler... Onlara baktık; hak etmemişler. Birleşmişler ama hırslanmışlar. Ocakları kotlanmamış. Hırsları çok. Hulasa “ayrılık” deriz. Amin... Cinlerin insanlardan güçlü olduklarını iddia ettiler. Biz baktık ki hakim olamamışlar. Dedik ki “hani güçlüydünüz. Hakim olun ve birleşin.” Amin... Ne var ki hak etmeden birlik olmaz. Sol, ululukla sağa güç katar. Sağ, yoğunlukla solu güçlendirir. Herbiri Yaratan’a görevlidir. Nesiller boyu Allah için uğraşmışlar. Nesiller boyu Işık İlmi’ni anlamaya çabalamışlar. Ne var ki hak etmemişler. Amin...


Kendilerini, kendi yüreklerinde Işık İlmi diye bilenler, Hak Tabiat’a kaynak olamadılar. Onlar, kul olamadılar zarar gördüler. Kadir Kapıları kapattılar; cennetten kovuldular.Cennet, topluma ışık yakan birleşendir. Orada ayrılık yoktur. Orada yoğunluk vardır ve orada canlar, ışık halindedirler. Amin... Kadim Hakim olduğunda, ışık kotlanır ve zaman kontrol altında olur. Kadim Huzur oluduğunda, Amon Toplumu, Hak Tabiat’a kaynak olur ve zamana güç olur. Herkese saygılar. Amin..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 12:46 20.04.17
Emeğinize sağlık teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up