Psişik Yetenekler

Biyokinezi (Uzun vadeli farklı bir yöntem) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Psişik Yetenekler>Biyokinezi (Uzun vadeli farklı bir yöntem)
bitter 02:54 25.03.17
Bu anlatacaklarımı biyokineziyi gerçekten yapmak isteyenler bir tür haftalık ders programı olarak düşünebilir. Tüm ders programları gibi bu programa da mutlaka tam anlamıyla uyulması gerekiyor. Özellikle beslenme düzeninize cok dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü vücudunuza aldıgınız besinler sizin vücut kimyanızı etkileyektir. Beyin kimyası en önemli nokta ancak uzun vadeli bir prgramda tabiiki vücut kimyanıza da dikkat etmek gerekiyor. Sıralayacak olursak;

1. Besin seçiminde sebzeler önde olmalı haftada en fazla üç kere et yenmeli et yiyebileceğin günlerde sınırsız olarak et tüketebilirsiniz fazlası atıılır zaten.
2. Çay fazla içilmemeli metabolizmayı hızlandırdığı doğru ancak uyku düzeni vs yani beyin kimyasını fazla etkileyen forbimeturoidler içerdiğinden fazla önermiyorum.
3. Su tüketimi de ayrı ve önemli bir nokta bu gibi bir olayda vücudunuza aldıgınız protein benilhidzamin vitamin ve minerallerin maksimum süre vücutta aktif olması gerekiyor. Önerilenin aksine günde en fazla bir litre su içmelisiniz. Bu sayede 20 mg mineralin vücutta kalması gereken 12.4 mg ı (günlük hesap) sağlama almış olursunuz.
4.Asitli içecekler kesinlikle yok. Fazla şeker içerdiginden vücuttaki dolayısıyla beyinde ki glikoz miktarını etkileyeceğinden paket meyve suyu falan da önermiyorum. Dediğim gibi saf ve doğal olacak. Havuc suyu, portakal, suyu vs kendiniz hazırlayıp içebilirsiniz. Dısardan alacagınız ayran vs gibi içinde süt bulunan ürünleri de önermiyorum. Her ne kadar doğru şekilde pastorize edilmiş olsada bir takım aksaklıklar yaratıyor. Ayranı da evinizde kendiniz hazırlayın diyorum.
5. Süt tüketimi haftada bir litre olacak şekilde ayarlanmalı.

Şimdi daha derinlere inelim ve meditasyon süreleriniz gibi şeyleri ayarlayalım.

1.Günde en az 2 en fazla 4 saat meditasyon kesinlikle yapmalısınız. Sizlerin nasıl nerede ve hangi zamanda daha iyi yoğunlaşacağınızı bilemeyeceğim için bu seçimi size bırakıyorum.

2. Enerjiyi hissetme alıştırması özellikle vücudumuzda mevcut olan elektromanyetik rezonansı hissetmek bu da ayrı ve derin bir konu. Ancak şöyle söylebilirim ellerinizi sıcak ve soğuk suya ayrı ayrı sokarak yani bir eliniz sıcak bir eliniz soğuk su da olacak) bu alıştırmayı yapabilirsiniz. Şöyle bir faydası var bu alıştırmanın sıcak su da olan elden nöronlar aracılıgıyla basite indirgenmiş 200 ve 340 arası norm dalgalar geçer. Soğuk su da olan elde ise daha güçlü bir uyarıcı olduğu için 360-480 arası norm dalgalar geçer. Yani bir tezat olusturuyorsunuz. Bu da sizin ellerinizde akış içinde bulunan enerjiyi hissetmenizi kolaylastırır. Zaten daha sonra vücudunuzun farklı bölümlerinde ki elektromanyetik dalgaları hissedebilirsiniz.

3.Nefes alıştırmaları. Bu alıştırma en basit yöntemdir yani hepimizin bildigi dedemizin tıkanınca yaptıgı ağızdan al burundan ver alıştırması. Mütemadiyen istediginiz zaman bunu yapabilirsiniz. Beynin oksijen akışını dengede tutmakta yarar sağladıgı gibi yorgunluk sırasında kaslarda biriken laktik asitin mümkün oldugunca cabuk sürede vücuttan atılmasını sağlar ki bu da tekrar vücudunuzun v,temin, mineral ve protein dengelerinin sağlanmasına yardımcı olur. Laktik asiti atmak için gönderilen katolizatörlere gerek kalmaz yani.

Anlatımımıza ara verelim ve tekrar emirlere geçelim. 1 ay boyunca bunları mükkemmel bir düzende yapmak zorundasınız. Bu teknik sadece biyokinezi değil diğer psikokinetik yetenekler için de mükkemmel bir programdır(fazla iddialı konusuyorum özür dilerim). Bir ay boyunca bunu biyokinezi için yaptıgınızı aklınan çıkarın kendiniz için yapıyorsunuz beden sağlığınız için.

1 aylık süreyi doldurduk gayet sağlıklıyız. Şimdi geceleri yatmadan önce basit imajinasyon tekniğiyle vücudumuzun istediginiz bölümüyle ilgili yapmak istediginiz şeyi enerji dalgaları halinde o kısma yönlendirin. Yine bilimsel olarak yaklaşacağım;

Gönderdiğiniz enerji o kısımda ki nöronları etkileyerek bazı nefrolojik olaylara sebep olacaktır. Bunların istediginiz biçimde olmasını sağlamak için belirli bir düzen ve ritimde enerjinizi yönlendirmeye devam etmelisiniz. Frekansta ki yanlış bir dalgalanma bir anda büyük bir nefrolojik bir reaksiyona sebep olur ve yapmak istediginizn tersini yapmış halde bulabilirsiniz. Dalga boyu ve ritmi bu yüzden önemlidir. Her gün standart alıştırmalardan sonra yani 1 ayın sonunda bunu da yarım saat yapıyoruz. En az bir hafta en çok ise bir ay içinde istediginiz değişimleri gözlemliyorsunuz.

Bu yazıyı ben yazdım ve tekniklerini de ben uyguladım. Yüzde yüz hatasız bir uygulama değil ama yüzde 90 lık bir oranla en iyi uygulama oldugunu söylebilirim. Ayrıca ben (Shadeslayer) tarafından yazılmıştır. Yalnız uygulama diyorum başarı oranı demiyorum. O size bağlı.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 17:47 20.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın bitter, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up