Psişik Yetenekler

Otomatik yazma Egzersiz (İngilizceden Çevri) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Psişik Yetenekler>Otomatik yazma Egzersiz (İngilizceden Çevri)
Tuana 03:26 25.03.17
Eksersizleri takip ederek basit yoldan sezgilerinizi geliştirebilir, iç dünyanıza erişebilir, ve yaratıcılınızın anahtarını açabilirsiniz.

1.Dikkatinizin dağılmayacağı sessiz bir yer bulun
2.Rahat bir şekilde oturun. Kaleminizi ve defterinizi hazırlayın.
3.İç dünyanızdan ne geçiyorsa kağıdın üstüne çizin.Kendinize sormak istediğiniz sorulara karar verin.Özellikle bilhassa tuttuğunuz bir günlüğünüz varsa oradan yardım alın
4.Bir kaç dakika kendi içinizde gezinin. Nefes alın yavaş yavaş nefes alın daha derinden.Nefesinizle beraber beyninizi ve vücudunuzu rahat bırakın.Benliğinizi topraklayın.Toprağı kendinizde hissedin.Vücudunuzdan bir hat çıktığını ve bunun dünyanın merkezine gittiğini hayal edin.Dünyadan akan enerjinin vücudunuza geldiğini dağıldığını ve kafanızda toplandığını hissedin,evrenle bağlantı kurun.Başınızın üzerinden altın bir ışık geldiğini vücudunuza yayıldığını düşünün.Vücudunuzun ortasında gecen ışık ile dünya ile kurduğunuz bağlantıda kendinizi köprü gibi hissedin.Dünya ile evreni kendinizde birleştirin.
5.Şimdi kendinize mümkün oldukça sorun. Kalemi elinize alın ve sakın durmayın aklınıza ne gelirse gelsin yazın.Cevabı olmayan sorularınızı yazdığınıza , kendinizi yargılamayın.Yazmaya devam edin ta ki eliniz kontrollü alana kadar.


Çevireye birazda kendi yorumumu kattım.Daha anlaşılır ve içten olsun diye.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 11:16 21.04.17
Paylaşım için teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 10:22 01.06.18
Sayın Tuana, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up