Yahyahoca ve Paylaşımları

Büyü bozma ilmi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 5 
Yahyahoca ve Paylaşımları>Büyü bozma ilmi
Yahyahoca 17:30 04.04.18
Büyü bozma musallat ve hasta tedavisi elbette bir ilimdir. Belli ayetler dualar ve kişilere verilmiş bazı ruhsat icazet el ve sırlar ile bu ilim uygulanır. Lakin herkesin yapabileceği ve uygulayabileceği bir şeyi size hatırlatmak isterim. Bu vereceğim şey ile kimileri büyü bozar kimileri musallat dan kurtulur kimileri bazı sırlara erişir vs.... Lakin ne olursa olsun hasta olmasakta bu dua yı hergun okuyan kişi hayatındaki değişiklikleri gözleri ile görür inşaallah. Hergun en az bir kez abdestli bir şekilde okunur. Bayanlar özel durumlarında da okuyabilir. Bu duanın hizmetli melek hadim ve onlara bağlı mümin cinleri vardır. Bu dua yı vird edinen kişiye arkadaşlık eder onu biiznillah korur kimine görünür onunla konuşur hacetini ve bu duayı devamlı okuma sebebini sorar. Uzun lafın kısası dua Celcelütiyye duasıdır. Bu duayı büyülü ve musallat lı kişiye adına niyet Edip okuyabilir veya okuyup suya ufleyip içebilir. Toplam 121 beyittir. Türkçe de okunabilir. Lakin internettekiler eksiktir. O sebepten kitabını temin edin ve evinizde bulundurun. Biz bu duayı okurken çok hastadaki cin ifrit lisana gelip okumamamız için yalvarmış ve Allah da buna şahittir. Bir çok cin Müslüman olmuştur. Rızık için vs çok niyet için okunur. Herkes birşeyler söyler o sebepten tek yoldan gitmek iyidir. Özellikle aktardan Cavi alıp onu nargile kömürü ile yakıp ortamı tütsuleyip okuma yaparsanız daha güzel olur.. (Aşağıda videosunu payştım.)
Kitap almak isterseniz kırmızısını almayın, Mavi yada beyaz olanı alın. İlk başta uzun ve İbranice olduğu için okumak zor gelebilir diliniz bir kaç güne alışacak dır. Allah'a emanet olun.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 08:41 05.04.18
Sayın Yahyahoca, Allah-u Zülcelal razı olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
beyazgece 01:20 22.09.18
Sezer 00:32 07.10.18
Allah razi olsun hocam. Cok guzel bilgiler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
kaplan12 04:39 01.12.18
mosesRA 02:12 06.12.18
BÜYÜ BOZMANIN BİR YÖNTEMIDE BUDUR
( etkili bir yöntemdir )

Size yapılmış etkili sihir,büyü veya nazar olduğuna yapildiysa önce gusül abdesti alınız. Sonra bir Tövbe İstigfar çekiniz. 100 defa Estağfirullah El Azim. Dedikten sonra Allah rızası için 4 rekat namaz kılınız. Seccadeden kalkmadan 3 ihlas 1 fatiha okuduktan sonra Allahümme Sallı Ala Seyyidina Muhammed dedikten sonra Bismillahi Destur denir. Sonra baştan bir defa Bismillahirrahmanirrahim der ve Felak Suresi’ni 41 defa okuduktan sonra ellerine omuz hizasına kadar kaldırarak Allah’ım sen rahman ve rahimsin. Her ne günah işledimse beni affeyle, Yarabbim kimler bana sihir,büyü,tılsım her ne yapıldıysa bundan dolayı sıkıntı çekiyorsam üzerimdeki büyü etkisini kaldır. Bana, eşime, çocuklarıma, iş yerime, evime , kazancıma yapılan sihirler bozulsun iptal olsun.Yapanların Kimler bizleri hasetlenerek nazarladıysa gözüyle,diliyle hasetçilerin nazarından sana sığınırım Allah’ım Amin der, tekrar Allah rızası için 4 rekat namaz kılarsanız yapılan bütün büyüler bozulur, iptal olur.Allahin izni ile...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Can20 21:37 10.12.18
mosesRA 00:10 11.12.18
KUVVETLİ BÜYÜ BOZMA TERTİBİ
Herhangi bir büyüyü bozmak için gerçekten defalarca tecrübe edilen belki bir çoğunuzunda bildiği bir terkip yazacağım inşaAllah. Eğer büyü şahsa yapılmışsa 34 vedduha suresini 21 ayetelkürsi 7 yasin 7 tekvir suresi ve 17 şer ihlas felak ve nası hem tuza hemde suya okuturuz rahatsız olan arkadaşın kendisi okumasın başka birine okutsunki fayda hasıl olsun. VE bu tuzun bir kısmını soba veya ateş üzerinde şahsa tütsü yaparız ve niyet ederiz Allahım bu tuzun ateşte eridiği gibi bana yapılan büyüde erisin kaybolsun eğer yaptırana geri döndürmek istenirse bu niyetin peşinden yapana geri dönsün Allahım eklenir ve kalan tuzu yemeklerinde kullanır. suyuda en az 7 gün içer ve kalanıyla leğen gibi bir şeyin içinde gusul abdesti alır ve biriken suyu bir ağaç dibine döker okunmuş su olduğu için kanala karışmasın dikkat edin. allahın izniyle sizde büyü diye bir şey kalmayacak

2- Eğer büyü eve yapılmışsa bu büyünün nasıl yapıldığı ve nereye yapıldığı çok iyi tesbit edilmesi lazım ama genelde domuz yağı ve benzeri maddelerle kapıların eşiğine kapılara evin duvarlarına vs. sürülerek yapıldığı için buna örnek yazıyorum bu okunan suyu bu sefer sirkeye karıştırıp o maddenin sürüldüğü yerleri ayetelkürsi okuyarak temizleriz. Eğer eve yapılan büyüden dolayı ruhani varlıklar eve girmişse bu suyu bir parfüm şişesine doldurur ve evin her duvarına bu sudan ayetelkürsi okuyarak sıkarız ve evin dışından da yine evin etrafını bu suyla sularız. Allahın izniyle böyle durumlarda bu uygulamayı yapanlar fayda görecektir Bunlar defalarca tecrübe edilen ve asla şaşmayan ve daima fayda görülen uygulamalardır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
everex 11:42 11.12.18
Allah razı olsun hocam

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mervee33 13:40 12.12.18
1 2 3 4 5